• Wyprzedaż!
  • -650,00 zł
BONECO FS200 Oczyszczacz powietrza Envion Four Seasons z funkcją nawilżania, grzania i wentylacji

BONECO FS200 Oczyszczacz powietrza Envion Four Seasons z funkcją nawilżania, grzania i wentylacji

899,00 zł
249,00 zł Oszczędzasz 650,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 899,00 zł -650,00 zł

EAN: 7611408026047

SKU: 50109

Envion Four Seasons FS200 łączy w sobie prawdziwy oczyszczacz powietrza HEPA, nagrzewnicę, wydajny wentylator i nawilżacz. Jest lekki i mały, dzięki czemu można go przenosić z pokoju do sypialni.

Envion Four Seasons FS200 firmy Boneco to oczyszczacz powietrza, nawilżacz, wentylator i przenośne urządzenie grzewcze typu 4 w 1.

Korzystne parametry (przepływ powietrza do 136 m3/h i wydajność nawilżania do 347 ml/h) połączone są z wysokiej jakości filtrem True HEPA. Dzięki temu może blokować najmniejsze zanieczyszczenia takie jak pyły PM2,5 i PM10, wirusy, alergeny oraz zapewniać odpowiednią wilgotność i temperaturę. Urządzenie to równocześnie nawilżaczem w technologii ewaporacyjnej. Użytkownicy mają dostępne trzy zaawansowane tryby pracy i trzy ręcznie regulowany prędkości wentylatora.

Oczyszczacz powietrza Boneco Envion Four Seasons FS200 posiada funkcje nawilżania, wentylacji i ogrzewania. Głośność pracy urządzenia nie przekracza 52 dB. Szwajcarskiej produkcji sprzęt posiada duży zbiornik o pojemności 3,2 litra i wskaźnik niskiego poziomu wody. Urządzenie posiada także termostat, który wyłącza oczyszczacz powietrza w przypadku wykrycia przegrzania.

Urządzenie 4w1

Najnowszy oczyszczacz powietrza Envion Four Seasons FS200 firmy Boneco to sposób na zaoszczędzenie miejsca i zmniejszenie kosztów dodatkowego wyposażenia. Charakteryzuje się nie tylko różnorodnością efektów, ale także wygodną obsługą. Użytkownicy mogą korzystać z trzech prędkości wentylatora lub trzech zaawansowanych trybów pracy:

  • ogrzewanie,
  • nawilżanie i wentylacja,
  • ogrzewanie i nawilżanie.

W każdym środowisku Envion Four Seasons FS200 firmy Boneco zapewnia również ciągłe usuwanie zanieczyszczeń. Dba o to filtr True HEPA, usuwając cząstki stałe o wielkości do 0,3 mikrometra ze skutecznością 99,97%. Dzięki temu możliwe jest usunięcie w szczególności pyłów PM2,5 i PM10, pyłków drzew i krzewów, roztoczy, sierści zwierząt, innych alergenów oraz wszystkich znanych wirusów.

Jak w naturze - nawilżanie ewaporacyjne

Oczyszczacz powietrza Boneco Envion Four Seasons FS200 posiada również funkcję nawilżania powietrza. Zastosowana mata ewaporacyjna z naturalnych włókien łączy w sobie cząsteczki suchego powietrza i wody. Jest to proces, który zachodzi naturalnie w przyrodzie, dlatego jest bezpieczny dla użytkowników, zwierząt, mebli i środowiska. Aby utrzymać optymalną wilgotność względną w pomieszczeniu, oczyszczacz powietrza Envion Four Seasons FS200 firmy Boneco wykorzystuje wyłącznie wodę z kranu. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych środków chemicznych.

To urządzenie 4 w 1 szwajcarskiego producenta pozwala na regulację intensywności nawilżania w 3 poziomach. Dzięki temu Envion Four Seasons FS200 firmy Boneco można zatem precyzyjnie dostosować do potrzeb w pomieszczeniu. Oczyszczacz powietrza posiada zbiornik o dużej pojemności 3,2 litra oraz wskaźnik poziomu wody LED.

Bezpieczeństwo przede wszystkim i inteligentne urządzenie

Oczyszczacz powietrza Boneco Envion Four Seasons FS200 wyposażony jest w termostat zapewniający bezpieczną pracę funkcji grzania. Samoregulujący element grzejny PTC reguluje temperaturę. Wyłączy się, jeśli się przegrzeje. Tylko użytkownik może włączyć urządzenie, ponieważ wymagany jest reset sprzętowy.

Envion Four Seasons FS200 firmy Boneco posiada dwa dodatkowe czujniki, które zapewniają bezpieczne użytkowanie. Czujnik wykrywania przechyłu, który wyłącza zasilanie, jeśli urządzenie znajduje się w niewłaściwej pozycji. Czujnik poziomu wody automatycznie wyłącza nawilżanie, gdy zbiornik jest pusty.

50109
13 Przedmioty

Arkusz danych

Przeznaczenie
domowa
przybiurkowa
Urządzenie na kółkach
nie
Typ nawilżacza
Ewaporacyjny
Typ wentylatora
kolumnowy
Maks. powierzchnia pomieszczenia
100 m²
Ilość etapów filtracji
Filtr HEPA + mata nawilżająca
Jonizacja
Nie
Przepływ powietrza (w m3 /godz)
136 m3/h
Wydajność nawilżania
347 ml/h
Pojemność zbiornika na wodę
3,2 L
Ilość prędkości pracy
3
Rodzaj filtra
HEPA H13
Tryb nocny
Nie
Oscylacja
Nie
Poziom głośności (maks)
52
Dyfuzja olejków eterycznych
Nie
Zużycie energii
2000W
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
650 x 230 x 260 mm
Waga w kg
5,2
Kolor
Czarny
Timer
Nie
Higrostat
Nie
Tryb auto
Nie
Czujnik zanieczyszczeń
Brak
Blokada rodzicielska
Nie

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło