Pudła archiwizacyjne

Pudełka archiwizacyjne oferowanie przez nasz sklep są uniwersalnym akcesorium do przechowywania i organizacji dokumentów. W skład naszej oferty wchodzą pudła archiwizacyjno-transportowe EXTRA STRONG Bankers Box® WOODGRAIN R-KIVE® BASICS Bankers Box® SYSTEM z FSC® Bankers Box® ERGO-Box. Dzięki nim dokumenty są zabezpieczone przed uszkodzeniem, uporządkowane i łatwo dostępne w razie potrzeby.

Zalety korzystania z pudeł przeznaczonych na dokumenty

Mocne i bardzo wytrzymałe pudła na dokumenty, jakie oferuje nasz sklep, to bardzo proste, ale skuteczne narzędzie wspomagające utrzymanie porządku w miejscu pracy lub domu. Dzięki nim można skategoryzować, poukładać i przechowywać różne rodzaje dokumentów w jednym miejscu. Pudła wykonane są z grubego materiału, który chroni zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi, kurzem i wilgocią i dzięki temu dokumenty są bezpieczne. Pudła z naszej oferty są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dobrać odpowiednie do ilości dokumentów, jakie chcemy przechowywać. Ponadto mają one miejsce do etykietowania zawartości, co zdecydowanie ułatwia szybkie znalezienie w razie potrzeby dokumentów i zwiększa efektywność pracy. Dzięki pudłom, które można układać w stosy i słupki archiwum może być zorganizowane na mniejszej powierzchni, a estetyczny wygląd pudła na dokumenty sprawia, że pomieszczenie wydaje się bardziej uporządkowane i profesjonalne.

Mobilne magazynowanie dokumentacji

Koncepcja segregowania dokumentów w pudłach obejmuje także możliwość szybkiego przeniesienia bądź przewiezienia w przypadkach koniecznych zawartości archiwum. Dzięki wygodnym uchwytom lub rączkom, pudła archiwizacyjne można łatwo przenosić z miejsca na miejsce. Podobnie, gdy dokumenty stają się przestarzałe, można je z łatwością przenieść do archiwum lub przechować w miejscu, w którym nie zajmują cennego miejsca na bieżące dokumenty.

Oferowane przez nas pudła archiwizacyjne występują w wielu wariantach, w tym jako specjalistyczne pudełka na akta oferowane w korzystnej cenie w pakietach po 10 sztuk, pudła na literaturę, pudła z uchylnym wiekiem, pudełka ze zdejmowanym wiekiem, czy sortery do ustawienia na biurku.

Kto może korzystać z pudeł archiwizacyjnych?

Z pudełek archiwizacyjnych korzysta wiele organizacji. Wszystkie firmy przechowują wiele dokumentów, takich jak umowy, faktury, dokumenty kadrowe, które muszą być dostępne do wglądu np. dla Urzędu Skarbowego przez czas określony przepisami prawnymi. Pudła archiwizacyjne pomagają w uporządkowaniu i zabezpieczeniu tych dokumentów.

Do współpracy i zakupów zachęcamy szkoły, uczelnie i inne placówki edukacyjne, które przechowują ogromne ilości dokumentów, takie jak akta uczniów czy prace naukowe. Pudła na dokumenty ułatwiają zarządzanie i przechowywanie tych papierów przez długie lata. Naszymi klientami są także kancelarie prawnicze i firmowe biura księgowe, indywidualni przedsiębiorcy, w szczególności te, które pracują w domu, organizacje non-profit i instytucje publiczne, czy wreszcie osoby prywatne, które mogą wykorzystywać pudła archiwizacyjne do przechowywania ważnych dokumentów, takich jak akty urodzenia, umowy, polisy ubezpieczeniowe, rachunki i wiele innych.

Klipsy archiwizacyjne

Oprócz pudeł oferujemy również klipsy archiwizacyjne. Dwuczęściowe oraz trzyczęściowe klipsy umożliwiają uporządkowanie i przechowywanie dokumentów. Produkty są funkcjonalne, ponieważ sprawiają, że korzystanie z akt jest łatwiejsze i bardziej estetyczne. Ponadto klipsy wykonane są z polipropylenu, czyli materiału pochodzącego z recyklingu. Jeśli szukają Państwo ergonomicznych produktów do organizacji dokumentów, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło