Akcesoria nabiurkowe i komputerowe

Chcesz ulepszyć swoje miejsce pracy? A może zależy Ci na lepszym uporządkowaniu swojego biurka, zwłaszcza jeśli pracujesz w domu? Nasze akcesoria biurowe mogą Ci w tym pomóc. Proponujemy różnorodne produkty do biura i domu, które pomogą Ci zwiększyć przestrzeń do przechowywania i utrzymać porządek na swoim stanowisku pracy! Oferujemy wysoką jakość, wygodne zakupy online, szybką i bezpieczną dostawę oraz uczciwe ceny. Sprawdź, co może ci zaproponować nasz sklep z akcesoriami komputerowymi.

Pojemnik na długopisy z ładowarką indukcyjną

Pojemniki na długopisy z ładowarką indukcyjną Wow Leitz to nie tylko funkcjonalne urządzenie, ale także estetyczne akcesoria biurowe, które powinny znaleźć się w każdym biurze. Oprócz utrzymania porządku na biurku umożliwiają bezprzewodowe ładowanie smartfona dzięki technologii indukcyjnej.

Wbudowana dioda LED sygnalizuje, czy urządzenie jest właściwie umieszczone i informuje o stanie ładowania, dzięki czemu jest energooszczędne. Pojemniki są dostępne w kilku wyrazistych kolorach: białym, różowym, niebieskim, zielonym i czarnym.

Ładowarki bezprzewodowe na biurko

Odwiedzając nasz sklep z akcesoriami komputerowymi, warto również zwrócić uwagę na ładowarki bezprzewodowe Leitz Cosy. Sprawią one, że poczujesz się komfortowo zarówno w domu, jak i w biurze podczas pracy.

Minimalistyczny design i przyjemne kolory pozwalają na dodanie elegancji do Twojego stanowiska pracy. Bezprzewodowe ładowarki Qi Leitz Cosy umożliwiają ładowanie smartfonów na biurku, co czyni je idealnymi dodatkami do domów lub biur, zapewniającymi komfort i wydajność przez cały dzień.

Myszy bezprzewodowe

Kolejne warte uwagi akcesoria komputerowe to myszy bezprzewodowe. Gwarantują one precyzyjne sterowanie kursorem na różnych powierzchniach oraz wiele opcji łączności, zabezpieczeń i personalizacji ustawień, dzięki czemu możesz dostosować ich pracę do swoich potrzeb. Takie myszki o najwyższej jakości są idealnym uzupełnieniem zarówno Twojego domu, jak i biura. Zapewniają komfort, wygodę i produktywność przez cały dzień.

Maty na biurko

Wielofunkcyjne maty nie tylko ochronią Twoje biurko, ale także mogą pełnić rolę dużych podkładek pod myszki, idealne dla modeli laserowych i optycznych. Mata na biurko zapewni Ci poczucie relaksu i produktywności przez cały dzień dzięki swojej gładkiej, matowej powierzchni.

Ergonomiczna mysz pionowa

Kolejne ciekawe akcesoria komputerowe w naszym sklepie, to myszy pionowe. Zostały stworzone w odpowiedzi na trudności i niedogodności związane z używaniem tradycyjnych płaskich (poziomych) modeli. Ich konstrukcja pozwala na naturalne umieszczenie dłoni, eliminując obciążenia i dostarczając wyjątkowy komfort podczas pracy.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło