Szuflady na klawiaturę

Ergonomiczne rozwiązania dla biur pozwalają zwiększyć komfort pracy, odciążyć najbardziej narażone części ciała i podnieść wygodę korzystania z urządzeń. Tak jest w przypadku szuflad klawiaturowych montowanych bezpośrednio do mebla. Dużą zaletą tego rozwiązania jest zwiększenie się przestrzeni użytkowej na biurku - dzięki schowaniu klawiatury komputerowej pod blat. W niniejszej kategorii znajdują się szuflady na klawiaturę, które sprawdzą się zarówno w przypadku montażu biurkowego, jak i stołowego. Oznacza to, że elementy do mocowania można wykorzystać zarówno w kontekście pomieszczeń firmowych, jak i mieszkań.

Powiększ swoje biurko bez poszerzania blatu

Szuflada na klawiaturę i myszkę to ruchomy zestaw elementów, dzięki którym możliwe jest ukrycie sprzętów komputerowych poniżej poziomu biurka lub stołu. Pozwala to uzyskać dodatkową powierzchnię użytkową, dzięki czemu blat może stać się bardziej przydatny w pracy. Szuflady na klawiaturę sprawdzają się szczególnie tam, gdzie jest zbyt mało miejsca na postawienie poszczególnych narzędzi komputerowych. Niewielkie biurka najczęściej nie pozwalają na ustawienie monitorów, głośników, klawiatury, myszy czy podstawek na słuchawki w jednym momencie. Z uwagi na dużą przestrzeń zajmowaną przez klawiaturę i mysz - zwykle ok. 30-40 centymetrów długości, dobrym pomysłem jest przeniesienie tych sprzętów nieco niżej. Do tego właśnie służy szuflada na klawiaturę i myszkę. W zależności od rodzaju szuflad wyróżnia się te posiadające dodatkowe, wysuwane moduły na myszkę lub oferowane w jednej gotowej bryle osadzonej na prowadnicach. Takie usytuowanie najczęściej wykorzystywanych narzędzi do obsługi komputera powoduje, że wreszcie możemy dostosować wysokość półki w wygodny dla nas sposób.

  • Szufladę na klawiaturę można montować na kilku wysokościach.
  • Elementy montażowe są solidnie wykonane i uniwersalne w zastosowaniu.
  • Szuflada może pracować niemalże z każdym typem klawiatury komputerowej.
  • Dodatkowa półeczka na mysz może być wysunięta lub - w miarę potrzeby - schowana.

Większa wygoda pracy dzięki wytrzymałym szufladom

Szuflady biurkowe oprócz rozszerzania miejsca użytkowego, mogą poprawić także jakość i wygodę pracy. Dzięki regulowanej wysokości usytuowania pomagają nadgarstkom odpocząć, co ma duże znaczenie dla osób pracujących przy komputerze przez wiele godzin dziennie. W niniejszej kategorii wyróżniliśmy oferowane przez nasz szuflady, które są polecane do montażu dla różnych rodzajów stołów i biurek. Zapoznaj się ze specyfiką produktu, klikając na poszczególne karty.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło