Podnóżki pod nogi

Praca w biurze przy komputerze jest bardzo dużym wyzwaniem dla nóg. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty podnóżki biurowe i maty relaksujące, które z pewnością zyskają sympatię osób wykonujących pracę biurową. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Podnóżek do biurka - czym jest?

Oferowane przez nas podnóżki pod nogi to funkcjonalne akcesoria, które ułatwiają pracę przy komputerze. Dzięki nim:

  • łatwiej wyeliminować wady postawy wynikające z często wieloletniej pracy przy komputerze,
  • można poprawić krążenie w obrębie kończyn dolnych,
  • łatwiej zadbać o właściwą i wygodną pozycję w trakcie wykonywania pracy.

Warto również dodać, że oferowane przez nas podnóżki umożliwiają ustawienie właściwego kąta oraz odpowiedniej wysokości. Dzięki temu łatwiej odciążyć zarówno same nogi, jak i dolną część kręgosłupa.

Dlaczego warto wybrać nasze podnóżki?

Wybierając nasze podnóżki, mają Państwo pewność, że sprzęt ten spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oferowane przez nas modele wyposażone są w system SmartFit®, który dostosowuje położenie podnóżka do potrzeb osoby pracującej przy komputerze. Co więcej, oferujemy modele pokryte specjalną pianką Memory, która dostosowuje się do potrzeb konkretnego użytkownika. Działa ona odprężająco na stopy i jednocześnie zapewnia maksimum komfortu. Optymalne ustawienie naszych podnóżków jest bardzo proste. Wyposażono je m.in. w zwalnianą pedałem blokadę, dzięki której można ustawić jego nachylenie bez konieczności wstawania z krzesła.


Co jeszcze możemy zaproponować naszym klientom?

Doskonałym uzupełnieniem stanowiska pracy wyposażonego w podnóżek biurowy jest mata relaksacyjna. Jest ona przeznaczona dla osób, które:

  • spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej i okresowo muszą rozprostować i zrelaksować kończyny dolne,
  • pracują przez długi czas w pozycji stojącej i chcą uniknąć dyskomfortu nóg,
  • dużo chodzą w pracy i chcą dać odpocząć swoim stopom.

Nasze maty wypełnione są specjalnym żelem, które z łatwością dopasowuje swój kształt do kształtu anatomicznego stóp. Podobnie jak podnóżek do biura, maty są wykonane z najlepszych materiałów, a ich charakterystyczna struktura zmniejsza zmęczenie kończyn dolnych, stóp i samego kręgosłupa. To idealne rozwiązanie dla osób, które pracują w biurze, laboratorium, kuchni, warsztacie, a także w garażu.

Reasumując, podnóżek biurowy i maty relaksacyjne to akcesoria, które zawsze warto mieć na swoim stanowisku pracy. Dzięki nim wielogodzinna realizacja obowiązków zawodowych nie będzie wiązała się z bólem i zmęczeniem nóg.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło