Niszczarki automatyczne

Niszczarki automatyczne

Jeśli prowadzisz biuro firmowe, pracujesz home office lub po prostu nie chcesz wyrzucać dokumentów zawierających np. dane osobowe, mamy dla Ciebie rozwiązanie – niszczarki automatyczne to urządzenia pomocne w pozbyciu się problemu, jakim są zalegające dokumenty papierowe, na których znajdują się ważne informacje. Zainteresował Cię ten temat? Jeśli tak, to bardzo dobrze się składa: oferujemy Ci całą gamę dobrych rozwiązań. Poznaj je razem z nami!

Niszczarki automatyczne – co warto wiedzieć na ich temat?

Chyba nie musimy Ci tłumaczyć, do czego wykorzystuje się niszczarki automatyczne do dokumentów, skoro już w nazwie ukryta jest ich funkcja. Są to czasem niedoceniane, ale w rzeczywistości niezwykle przydatne urządzenia, które pomagają nam w zachowaniu poufności informacji oraz ochronie tzw. danych poufnych. W jaki sposób się to odbywa? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – poprzez niszczenie papierowych formularzy. Urządzenia dostępne w naszej ofercie są na tyle skuteczne, że odczytanie tych dokumentów przez osoby niepowołane będzie już właściwie niemożliwe.

Niszczarki z automatycznym podajnikiem papieru

Nie będziemy w tym miejscu opisywać wszystkich modeli z naszej kategorii – mamy dziesiątki różnych rozwiązań, a każde z nich wyróżnia się innymi atutami. Mimo to, można zwrócić uwagę przynajmniej na kilka ciekawych kwestii, jeśli chodzi o oferowane przez nas produkty. Nasze urządzenia (w tym np. niszczarki z automatycznym podajnikiem papieru) charakteryzują się takimi atutami jak:

  • wysoka wydajność (niszczarka z automatycznym podajnikiem papieru, w zależności od modelu może obsłużyć nawet do 750 kartek jednocześnie – model REXEL OPTIMUM AUTOFEED+ 750M ),

  • energooszczędność – jest to możliwe dzięki takim pozornie nieistotnym kwestiom jak np. funkcja Sleep Mode, która sprawia, że już po kilku minutach nieużywania włączonego urządzenia automatycznie przechodzi ono w tryb uśpienia,

  • intuicyjny panel z cyfrowy z diodami – ten niewielki, ale czytelny panel informuje nas np. o tym, czy kosz jest przepełniony lub doszło do zablokowania się dokumentów. Takie rozwiązanie z pewnością ułatwi codzienną obsługę urządzenia,

  • kółka – dzięki temu możesz łatwo przemieszczać niszczarkę po swoim biurze lub między pokojami.Nie tylko niszczarka automatyczna. Co jeszcze można znaleźć w naszej ofercie?

Nie ulega wątpliwościom, że niszczarki automatyczne to absolutne must have w naszych biurach. Oczywiście, na niszczarce świat się nie kończy, a oprócz niej w ofercie można znaleźć także takie przydatne w biurze rozwiązania jak np.:

  • osuszacze i nawilżacze powietrza,

  • gilotyny do cięcia papieru,

  • podstawki pod monitory,oraz wiele, wiele innych. Z nami wyposażysz swoje biuro!

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło