Serwis urządzeń - Warszawa (Michałowice-Wieś), Poznań


Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie serwisu urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Zajmujemy się naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnym oraz przeglądami konserwacyjnymi. Wieloletnie doświadczenie w serwisie niszczarek, bindownic, laminatorów czy gilotyn pozwala nam na stawianie szybkich i trafnych diagnoz. W przypadku tych pierwszych częstą awarią jest zacięcie się mechanizmu głowicy i nożyków tnących na skutek zetknięcia się ich z nieodpowiednim rodzajem materiału lub braku odpowiedniego oleju przeznaczonego do niszczarek.

Usługi serwisowe świadczymy w naszych oddziałach w Warszawie i Poznaniu. Zanim dostarczą Państwo sprzęt do naszego punktu, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy

Naprawa niszczarek w Warszawie - Michałowicach-Wieś

Ofertę naprawy niszczarek kierujemy do klientów z Warszawy oraz okolic. Zajmujemy się likwidacją usterek w niszczarkach domowych, biurowych oraz automatycznych. Specjalizujemy się w naprawie urządzeń takich marek jak: Fellowes, HSM, Rexel, HP oraz Dahle. Podczas serwisu niszczarek zapewniamy m.in.:

  • wysokiej jakości części,
  • szybki czas realizacji usługi,
  • wycenę naprawy,
  • profesjonalne doradztwo.


Nasz doświadczony zespół wyposażony w wiedzę, umiejętności oraz specjalistyczny sprzęt sprawi, że niszczarka znowu będzie działać bez zarzutów.

Serwis niszczarek w Poznaniu

Działamy nie tylko na terenie Warszawy, ale również Poznania. Oferujemy profesjonalny i szybki serwis niszczarek znanych producentów, m.in. Fellowes oraz HSM. Jeśli niszczarka znajdująca się w Państwa domu lub biurze posiada usterkę, zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Ustalimy szczegóły naprawy niszczarki oraz doradzimy, co robić, aby sprzęt był wydajny przez długi czas.

Zlecenie naprawy

Dane kontaktowe

Akceptuję Regulamin serwisu www.essi.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ESSI Sebastian Sitnicki udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. Zgody udzielone ESSI Sebastian Sitnicki w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt z tel. +48 575 949 000 lub email essi@essi.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest ESSI Sebastian Sitnicki na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło