NISZCZARKI DOKUMENTÓW

Niszczarki dokumentów jak z nazwy wynika to urządzenia przeznaczone do niszczenia dokumentów papierowych, inaczej, zabezpieczania informacji w oryginalnym rozmiarze. Choć standardowo właśnie tak myślimy to niszczarki mogą niszczyć dane znajdujące się również na optycznych nośnikach (płytach CD/DVD,) magnetycznych lub elektronicznych (karty, dyskietki, pendrive) oraz dyskach twardych. 

Ponieważ różnice w oferowanych urządzeniach są znaczne, niszczarki podzieliliśmy na 3 grupy: domowe, przybiurkowe i ogólnobiurowe oraz dodatkowo niszczarki automatyczne. Na zakwalifikowanie do danej grupy decydujący wpływ miały min. wydajność niszczenia na którą składa się ilość niszczonych kartek i dopuszczalny czas pracy niszczarki oraz pojemność kosza i wysokość urządzenia. Inne wybrane parametry a także unikalne cechy niszczarek mają wpływ na wygodę obsługi oraz lepsze dopasowanie do potrzeb użytkownika.

Niszczarek jest wiele, a my wiemy, które są najlepsze. Sprawdź zakładkę REKOMENDOWANE lub zadzwoń, chętnie doradzimy.

Z pośród dostępnych producentów niszczarek wybieramy tych uznanych a z pośród modeli urządzeń te najciekawsze. Dla przykładu niszczarkę Fellowes 99Ci polecamy bo jest wyposażona w opatentowaną technologię przeciwdziałającą zacięciom. Niszczarka Rexel Optimum AutoFeed 300X bo niszczy automatycznie a producent REXEL wymyślił ten rodzaj niszczarek

NISZCZARKI HSM

Niszczarki marki HSM to urządzenia niemieckiego producenta, wyposażone w elementy ze stali hartowanej. Państwa uwadze polecamy m.in. serię Securio B24 spełniającą stopień bezpieczeństwa P-4 (ścinki 4,5 x 30 mm) i posiadającą dożywotnią gwarancją na noże tnące. Alternatywnym rozwiązaniem może być niszczarka HSM model B32, idealna dla firmy o 8-osobowym składzie. Tnie do 16 arkuszy jednorazowo i może być wyposażona w system automatycznego oliwienia. Jeżeli natomiast szukają Państwo czegoś o większej wydajności, to polecamy model B34, który posiada duży 100-litrowy pojemnik i może ciąć do 21 kartek na raz.

NISZCZARKI IDEAL I DAHLE

Niszczarki Ideal to urządzenia przeznaczone typowo do biznesu. Ich zaletą jest wydajność, oszczędny tryb pracy i wysoki poziom zautomatyzowania. Przykładowo niszczarka Ideal z serii 2503cc została wyposażona w automatyczny rewers papieru na wypadek zacięcia oraz w funkcję START/STOP sterowaną za pomocą fotokomórki. Jej dodatkową zaletą jest praktycznie bezgłośna praca silnika. Z czystym sumieniem możemy Państwu polecić również niszczarki Dahle wyróżniające się m.in. kompozytowymi nożami MHP, które nie wymagają oliwienia. W modelach takich jak 410 czy 406 głowica tnąca została osadzona na gumowych poduszkach, co zapewnia cichy tryb pracy urządzenia. Niszczarki Dahle dostępne są także w wersji AIR z filtrem mikropyłków.

Jest 83 produktów.

Pokazano 1-12 z 83 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło