Olej do niszczarek

Niszczarki do papieru narażone są na spory wysiłek i duże obciążenie. Oprócz papieru tną również takie elementy jak spinacze, zszywki, płyty oraz karty magnetyczne. Podstawą ich mechanizmu są intensywnie pracujące noże tnące. Do prawidłowej, bezawaryjnej pracy tego urządzenia niezbędny jest odpowiedniej jakości olej. Nasza firma oferuje specjalistyczne oleje do niszczarek, które zapewniają dłuższą żywotność sprzętu. Produkty te pomagają w zachowaniu prawidłowego działania noży tnących oraz ochraniają urządzenie przed częstymi awariami. Konserwacja sprzętu przeciwdziała klinowaniu się papieru, osadzaniu się ścinków na nożach i zmniejsza pylenie. Dzięki niej urządzenie jest na długo wydajne, pracuje sprawnie i cicho. Regularna konserwacja niszczarki utrzymuje cały mechanizm w nienagannym stanie. Gwarantują niezawodną pracę niezależnie od tego, czy z urządzenia korzysta się sporadycznie, czy często.

Oleje do niszczarek Fellowes i HSM

Profesjonalny, dedykowany olej do niszczarki jest zapewni, że urządzenie będzie służyło przez wiele długich lat, bez nagłych awarii. W niektórych branżach niszczarki pracują codziennie, przez wiele godzin. Stąd niezbędna okazuje się szczególna troska o ich żywotność. W naszym asortymencie klienci odnajdą wyselekcjonowane oleje do niszczarek od znanych i cenionych marek. Proponowany przez nas olej do niszczarek Fellowes przeznaczony jest do niszczarek tnących papier zarówno na ścinki jak i paski. Używanie go znacznie przedłuża czas prawidłowej pracy sprzęty, jak i przeciwdziała osadzaniu się ścinków na nożach. Produkt ten dostępny jest w butelce z dozownikiem, przez co sama konserwacja niszczarki jest sprawna i szybka. W naszym sklepie zakupić można także olej do niszczarki HSM, który ma właściwości konserwujące i oczyszczające. To wysokiej jakości środek, który wyróżnia się odpornością na działanie wysokich temperatur. Używanie go pozwala na zwiększenie wydajności sprzętu.

Konserwacja niszczarki - jak często?

Po olej do niszczarek należy sięgać regularnie. Proces konserwacji powinien odbywać się rutynowo co pewien czas, w zależności od rodzaju i częstotliwości korzystania z niszczarki. Konserwacja jest konieczna, zwłaszcza jeśli urządzenie zacznie pracować wolniej albo głośniej niż zwykle. Olej do niszczarek gwarantuje prawidłowe działanie noży oraz zabezpiecza sprzęt przed poważnymi awariami, które wiążą się z koniecznością naprawy i długimi przestojami w pracy.

W przypadku, kiedy dojdzie do poważnej usterki, zachęcamy do skorzystania z serwisu niszczarek. Zajmiemy się profesjonalną naprawą urządzenia w naszym oddziale w Warszawie lub Poznaniu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami proponowanych produktów.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło