Zszywacze biurowe i akcesoria

Zszywacze biurowe i akcesoria

Organizacja dokumentów w biurze to klucz do jego prawidłowego funkcjonowania. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju zszywacze oraz wiele innych akcesoriów, które będą bardzo przydatne podczas pracy biurowej. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Zszywacze - oczywisty element wyposażenia biur

Zszywacze biurowe to akcesoria, które służą do łączenia (zszywania) ze sobą wielu różnych dokumentów. W naszej ofercie znajdą Państwo wśród produktów marek Fellowes, Leitz, i Rexel dwa rodzaje tych urządzeń:

  • zszywacze biurowe,
  • nożycowe zszywacze biurowe.


Obydwa rodzaje zszywaczy różnią się między sobą konstrukcją i sposobem użycia. Niezależnie od wybranego modelu, zasada działania zszywaczy jest taka sama. Wyposażone są one w specjalny mechanizm, który wypina spinkę, a następnie przebija nią papier i zabezpiecza od tyłu przy pomocy specjalnej stopki.

Dlaczego zszywacze to obowiązkowy element wyposażenia biura?

W skład naszego asortymentu wchodzą zszywacze biurowe nożycowe, które są niezbędnym elementem wyposażenia każdego biura. Dlaczego?

  • Dzięki nim można łatwo segregować dostępne dokumenty i dzielić je na działy tematyczne bądź organizacyjne.
  • Zszywacze nie zajmują dużo miejsca, są proste i wygodne w użyciu.
  • Dzięki zszywaczom łatwiej uporządkować pracę biura i zwiększają efektywność pracy biura.


Co więcej, oferujemy również zszywki do zszywaczy. Mają one postać specjalnych wkładów, które umiejscawia się wewnątrz zszywacza w odpowiednio przystosowanej do tego celu komorze.

Dlaczego warto wybrać nasze zszywacze?

Oferujemy wysokiej jakości zszywacze, które charakteryzują się eleganckim wyglądem i maksymalną funkcjonalnością. Jedyne w swoim rodzaju zszywacze biurowe Fellowes to akcesoria, które mogą być wykorzystywane nawet do spinania dużej liczby dokumentów. Każdy z nich posiada specjalnie ukształtowaną rączkę, dzięki której proces spinania odbywa się szybko i sprawnie. Nasze akcesoria zajmują niewiele miejsca, są poręczne i co najważniejsze - są z nimi kompatybilne (dostępne u nas) zszywki do zszywaczy. W asortymencie posiadamy również inne akcesoria do biura. Należą do nich m.in. nożyczki, które dzięki niewielkim rozmiarom i poręcznym uchwytom mogą być wykorzystywane do wycinania nawet niewielkich i precyzyjnych elementów z papieru, tektury lub taśmy klejącej. U nas każdy znajdzie coś dla siebie lub swoich pracowników.

Reasumując, nasze zszywacze to rozwiązania polecane małym, średnim i dużym biurom. Ich niezawodność oraz trwałość elementów zszywających sprawiają, że można ich używać przez bardzo długi czas.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło