Ramiona na monitory

Ramiona do mocowania monitorów to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie. Idąc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy na rynek rozwiązania ułatwiające pracę w biurze. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Ramiona do mocowania monitorów - czym są?

Dostępne w naszej ofercie ramiona na monitory to praktyczne akcesoria biurowe, które z łatwością można przymocować do blatu biurka. Proponujemy Państwu rozwiązania, które:

  • umożliwiają lepszą organizację przestrzeni w obrębie biurka,
  • zapewniają bezpieczne poprowadzenie przewodów,
  • ograniczają uczucie zmęczenia oczu, szyi oraz ramion.

Mamy w ofercie modele przeznaczone do mocowania pojedynczego monitora, a także ramię na dwa lub trzy monitory, które znacznie ułatwiają pracę przy komputerze. Naszym klientom proponujemy również bardziej rozbudowane akcesoria. Zapraszamy do zapoznania się z ich możliwościami.

Dlaczego warto wybrać nasze ramiona mocujące do monitorów?

Praca przy komputerze wymaga przetwarzania (często w jednym momencie) rosnącej liczby danych. Ramię na dwa monitory (i więcej) to urządzenie, dzięki któremu użytkownik ma do dyspozycji dwa duże ekrany, które - dzięki odpowiednim ustawieniom - można skonfigurować tak, aby wyświetlane na nich okna wzajemnie się uzupełniały. Oferujemy również bardzo rozbudowane ramię na 3 monitory, a także konstrukcję umożliwiającą podłączenie nawet 4 różnych urządzeń.

Naszym klientom proponujemy akcesoria, które:

  • umożliwiają częstą regulację położenia ekranu,
  • wykonane są z wytrzymałego tworzywa,
  • zapewniają jeszcze większą produktywność,
  • są kompatybilne z monitorami o przekątnej do 40 cali,
  • umożliwiają obrót ekranu nawet o 270 stopni.


Akcesoria do laptopów

W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć specjalnych akcesoriów do zamocowania laptopów, czyli tzw. baz. Są to funkcjonalne podstawki, które wyposażono w paski zabezpieczające i specjalne, regulowane zaciski. Dzięki temu są one kompatybilne z urządzeniami, których grubość oscyluje w granicach od 14 do nawet 29 mm. Nasze podstawki wyposażone również w moduły montażowe, dzięki którym można je wyposażyć w dodatkowe ramiona na monitory.

Oferowane przez nas bazy posiadają też ergonomiczny system ułatwiający zarządzanie okablowaniem, a także otwory, które zapewniają optymalną wentylację urządzenia. Rozwiązania wchodzące w skład naszej oferty są zaprojektowane tak, aby utrzymać w wybranym położeniu nawet duże i ciężkie laptopy przeznaczone do wymagających zadań.

Urządzenia wchodzące w skład naszej oferty są optymalne zarówno dla osób pracujących stacjonarnie, jak i zdalnie.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło