NAWILŻACZE POWIETRZA ULTRADZWIĘKOWE

W ofercie naszej firmy znaleźć można ultradźwiękowe nawilżacze powietrza. Ten rodzaj nawilżaczy ceniony jest przede wszystkim za niski pobór prądu oraz cichą, prawie niezauważalną pracę. Działanie urządzenia polega na rozbijaniu wody na drobne cząsteczki przez ultradźwięki. Niektóre modele wyposażone są w cyfrowy panel dotykowy. Proponowane nawilżacze są wydajne i niewielki, dzięki czemu zmieszczą się w każdym pomieszczeniu domowym lub biurowym.

Nawilżacze powietrza ewaporacyjne

Asortyment obejmuje również nawilżacze powietrza ewaporacyjne. Jak wskazuje nazwa, urządzenia do procesu nawilżenia wykorzystują ewaporację — naturalne odparowywanie wody. Główną zaletą tego sprzętu jest energooszczędność. Klienci decydują się ewaporacyjne nawilżacze ze względu na ich możliwość częściowego oczyszczania powietrza z kurzy i pyłu.

Nawilżacze powietrza z jonizatorem

Proponowane nawilżacze powietrza z jonizatorem to niezawodny sprzęt zarówno w środowisku domowym, jak i biurowym. Jonizator przyczynia się do uzupełnienia ilości ujemnych jonów w powietrzu, dzięki czemu jest ono świeże i czyste — pozbawione kurzu, bakterii i pyłków. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą nawilżaczy powietrza oraz sprawdzenia szczegółowych parametrów. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło