Boneco E200 ewaporacyjny nawilżacz powietrza z aromaterapią

Boneco E200 ewaporacyjny nawilżacz powietrza z aromaterapią

599,00 zł
Brutto

EAN: 7611408027679

SKU: 81158

Nawilżacz E200 to nowość szwajcarskiego producenta Boneco. Jest to nawilżacz ewaporacyjny o wydajności 200 ml/h, który zadba o nawilżenie powietrza na powierzchniach od 30 do 75 m2.

To urządzenie oferuje parowanie, która jest najbezpieczniejszą metodą nawilżania inspirowaną naturą. Wyposażony w matę ewaporacyjną utrzymującą optymalną wilgotność w naturalny sposób łączy cząsteczki suchego powietrza i wody. Użytkownicy mogą korzystać z wody z kranu. Dzięki temu E200 nie stwarza żadnego zagrożenia dla użytkowników i nie emituje szkodliwych dla zwierząt fal ultradźwiękowych. Ta metoda nawilżania zapobiega nadmiernemu nawilżeniu powietrza i utrzymuje wilgotność na optymalnym poziomie. Użytkownicy muszą jedynie pamiętać o wymianie maty. Żywotność maty wynosi około 10-12 tygodni. Mata zastosowana w urządzeniu pełni także funkcję filtra zatrzymującego minerały obecne w wodzie. 

E200 posiada uproszczony panel sterowania, który umożliwia ustawienie jednego z trzech poziomów prędkości. Posiada również nastrojowe podświetlenie LED (z możliwością wyłączenia) oraz kasetę na olejki eteryczne.

Nawilżacz BONECO E200 jest bardzo ekonomiczny. Pobór mocy wynosi zaledwie 2,2-5,7W. Gwarantuje także cichą pracę (25-44 dB(A)). Urządzenie posiada zbiornik na wodę o pojemności 3,8 litra oraz jest wyposażone w pływak zapobiegający przepełnieniu.

Wewnątrz znajdują się elektrody, które mają działanie sterylizujące, zapobiegające rozwojowi mikroorganizmów. zawierającą jony srebra, które posiadają właściwości antybakteryjne. Dzięki temu w wodzie nie rozwiną się żadne szkodliwe mikroorganizmy. Nawilżacz wyparny BONECO E200 gwarantuje higieniczną czystość. Elektrody należy regularnie wymieniać. Jego żywotność wynosi około 12 miesięcy. Nawilżacz posiada również wskaźnik pustego zbiornika z migającą diodą LED, która wskazuje, kiedy należy uzupełnić wodę.

Nawilżacz BONECO E200 zapewnia nawilżone, czyste powietrze. Na meblach nie ma białych osadów ani mokrych plam. Duży zbiornik i higienicznie czysta woda.

Dodatkowe funkcje nawilżacza BONECO E200

  • E200 posiada także nastrojowe oświetlenie LED, które zapewnia komfortową dekorację pomieszczenia. Do wyboru jest kilka kolorów, które użytkownicy mogą zmieniać ręcznie. Urządzenie to pozwala także na automatyczną zmianę kolorów czy całkowite wyłączenie dodatkowego oświetlenia.
  • Do produktu dołączony jest także wkład z olejkami eterycznymi. Dzięki temu nawilżacz wyparny BONECO E200 może pełnić funkcję urządzenia do aromaterapii, rozprowadzając przyjemny zapach po całym pomieszczeniu. Użytkownicy mogą wybrać zapachy, które w zależności od potrzeb pobudzą do aktywności lub wyciszą umysł.
81158
5 Przedmioty

Arkusz danych

Przeznaczenie
domowa
przybiurkowa
Typ nawilżacza
Ewaporacyjny
Maks. powierzchnia pomieszczenia
30-75 m²
Wydajność nawilżania
200 ml/h
Pojemność zbiornika na wodę
3,8 L
Ilość prędkości pracy
3
Tryb nocny
Nie
Poziom głośności (maks)
25 - 44 dB
Dyfuzja olejków eterycznych
Tak
Zużycie energii
2,2-5,7 W
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
400 x 320 x 320 mm
Waga w kg
3,8
Kolor
Biały
Auto Shut Off
Tak
Timer
Nie
Higrostat
Nie
Tryb auto
Nie
Blokada rodzicielska
Nie
Funkcja ciepłej mgiełki
Nie

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło