Stylies Alaze PRO ewaporacyjny nawilżacz powietrza z Wifi

Stylies Alaze PRO ewaporacyjny nawilżacz powietrza z Wifi

702,00 zł
Brutto

SKU: COP001276

Alaze Pro to urządzenie stworzone do każdego pomieszczenia o powierzchni do 40 m², które ma na zbyt niski poziom wilgotności. Rozwiązania technologiczne w nim zastosowane gwarantują niskie zużycie energii i niezwykle cichą pracę. Jego niewielkie rozmiary (280 x 271 x 160 mm) umożliwiają wstawienie go w niemal dowolne miejsce. 

Nawilżacz ewaporacyjny Alaze Pro szwajcarskiej marki Stylies to połączenie nowoczesnej technologii z naturą. Nowoczesny design, niestandardowe rozwiązania techniczne sprawią, że w niezauważalny sposób klimat w Twojej sypialni, w pokoju dziecięcym czy biurze zmieni się na lepsze. 

Alaze Pro dzięki zastosowanej technologii ewaporacji charakteryzuje się niezwykle cichą pracą. Technologia ewaporacji nie wymaga dostarczania dużych ilości energii. Jest to urządzenie bardzo ekonomiczne w użytkowaniu (2,5 W). To bardzo istotne ze względu na fakt, że nawilżacze w sezonie grzewczym pracują praktycznie przez całą dobę. Alaze Pro wyposażony jest w Wi-Fi, a dzięki aplikacji Smart Life można sterować nawilżaczem za pośrednictwem smartfona lub tableta. 

Wbudowany higrostat dopilnuje, by nawilżenie w pomieszczeniu nie przekroczyło oczekiwanego przez Ciebie poziomu. Z jedną uwagą: technologia ewaporacji uniemożliwia uzyskanie nawilżenia powyżej poziomu 60%. Alaze Pro pracuje tylko do tzw. maksymalnego naturalnego poziomu wilgotności pomieszczenia. Dzięki temu organizm nie jest narażony na nadmierną wilgoć.

Technologia zasysania powietrza poprzez nasączone maty nawilżające powoduje, że część zanieczyszczeń z powietrza pozostaje na matach. W ten sposób nawilżone powietrze odprowadzane do pomieszczenia jest znacznie czystsze. Maty w tym nawilżaczu, przy intensywnym użytkowaniu, należy wymieniać (w zależności od twardości i rodzaju użytej wody) co 2-3 miesiące. Maty dostępne są w dziale Akcesoria.

Nawilżacz Alaze Pro jest wyposażony także w kostkę Clean Cube, która dodatkowo zabezpiecza przed bakteriami i wirusami. Technologia ta wykorzystuje naturalne właściwości srebra i działa niezależnie od tego, czy urządzenie jest włączone czy nie. Kostka ta wymaga wymiany raz do roku.

Z czego składa się Alaze Pro?

  • Antybakteryjna mata ma zastosowanie w procesie odparowywania wody do pomieszczenia i zapewnia czyste, pozbawione szkodliwych bakterii, wirusów i toksyn, a także kurzu powietrze.
  • Higrostat umożliwia kontrolę poziomu wilgotności w pomieszczeniu.
  • kostka Clean Cube
  • Regulator prędkości pracuje w trzech prędkościach
  • Timer
  • Tryb nocny
  • Wi-Fi

COP001276
15 Przedmioty

Arkusz danych

Przeznaczenie
domowa
Typ nawilżacza
Ewaporacyjny
Maks. powierzchnia pomieszczenia
40 m2
Jonizacja
Nie
Wydajność nawilżania
do 280 ml/h dzięki technologii DAST
Pojemność zbiornika na wodę
3 L
Ilość prędkości pracy
3
Tryb nocny
Tak
Poziom głośności (maks)
42 dB
Dyfuzja olejków eterycznych
Nie
Zużycie energii
2,5 W
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
280 x 271 x 160
Waga w kg
1,42
Kolor
Biały
Timer
Tak

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło