• Obecnie brak na stanie
Stylies Mira - ewaporacyjny nawilżacz powietrza z funkcją aromaterapii HAU540

Stylies Mira ewaporacyjny nawilżacz powietrza z funkcją aromaterapii HAU540

807,00 zł
Brutto

EAN: 7640115591432

SKU: HAU540

Ewaporacyjny nawilżacz Mira marki Stylies to doskonałe rozwiązanie do obszernych pomieszczeń narażonych na wysuszenie powietrza, zanieczyszczenia, a także podatnych na nagromadzenie niezbyt przyjemnych zapachów.

Technologia ewaporacji zastosowana w nawilżaczu Mira nie tylko przywraca właściwy poziom wilgoci w pomieszczeniach, ale także usuwa zanieczyszczenia w postaci kurzu i pyłków.

Zalety nawilżacza powietrza Stylies Mira

 

Komfortowe warunki do pracy, odpoczynku i snu

Mira dzięki zastosowanej technologii odparowywania niezwykle cicho pracuje: to tylko 25 dB, podczas gdy przeciętny poziom hałasu otaczający nas w ciągu dnia to około 32-35 decybeli. Poza tym Mira ma tryb nocny, w czasie którego wyświetlacz jest przyciemniony, a praca ustawiona na minimum i nie przeszkadza w odpoczynku.

Niższe koszty utrzymania i oszczędność energii

Technologia ewaporacji nie wymaga zbyt wiele energii. Mira jest urządzeniem ekonomicznym w użytkowaniu (18 W), co jest istotne zwłaszcza w sezonie grzewczym, gdy nawilżacze pracują niemal przez całą dobę.

Stała kontrola poziomu wilgoci dzięki higrostatowi

Wbudowany higrostat kontroluje poziom nawilżenia powietrza i nie dopuszcza, by przekroczył on wskazane przez Ciebie warunki, przy czym poziom wilgotności w tym przypadku nigdy nie przekroczy 60%. Technologia ewaporacji uniemożliwia bowiem uzyskania wyższych wartości. Mira dopuszcza poziom nawilżenia tylko i wyłącznie do tzw. maksymalnego naturalnego poziomu wilgotności pomieszczenia. Dzięki temu nie narażasz ani siebie, ani osób wokół Ciebie na nadmierną wilgoć, równie szkodliwą co zbyt niski jej poziom. Higrostat w Mirze jest niezwykle czuły, po włączeniu urządzenia wystarczą mu zaledwie 3 sekundy, by zmierzyć poziom wilgotności w Twoim pomieszczeniu.

Powietrze oczyszczone z większych cząstek kurzu oraz pyłków

Technologia zasysania powietrza przez dwie maty antybakteryjne powoduje, że część zanieczyszczeń z powietrza zostaje usunięta z powietrza i pozostaje w urządzeniu. W ten sposób nawilżone powietrze odprowadzane do pomieszczenia jest znacznie zdrowsze. Kasetę filtrującą przy intensywnym użytkowaniu, należy wymieniać (w zależności od twardości i rodzaju użytej wody) co 2-3 miesiące.

Opcja zapobiegania rozwojowi bakterii i wirusów

Mira posiada na wyposażeniu Clean Cube, czyli kostkę z jonami srebra zapobiegającą rozwojowi bakterii i wirusów. Wykorzystano w niej naturalne, antybakteryjne właściwości srebra. Kostka działa niezależnie od tego, czy nawilżacz jest włączony czy nie; wymaga wymiany raz do roku.

Z czego składa się nawilżacz powietrza Mira?

  • Dwie maty antybakteryjne – oczyszczają zasysane do nawilżacza powietrze z pyłów i kurzu, pokryte substancją antybakteryjna zapobiegają rozwojowi patogenów na wilgotnych matach
  • Higrostat – sprawdza i kontroluje poziom wilgotności w pomieszczeniu
  • Duży, wygodny wyświetlacz LCD – umożliwia bardzo wygodną obsługę nawilżacza nawet w nocy
  • Pojemnik na olejki zapachowe lub eteryczne – pozwala cieszyć się pięknym zapachem i usuwać nieprzyjemne zapachy z pomieszczenia
  • Obszerny pojemnik na wodę – zmieści aż 5,2 litra wody.
  • Tryb nocny – przyciemniona światło wyświetlacza i cicha praca nawilżacza pozwala cieszyć się doskonale nawilżonym powietrzem także podczas snu
  • Tryb Auto – nawilżacz praktycznie pracuje samodzielnie, bez konieczności ingerencji, poza wymianą wody i myciem
  • Trzy poziomy prędkości – w zależności od potrzeb Mira może pracować w trzech prędkościach.

Akcesoria do nawilżacza powietrza Stylies Mira

Clean Cube – kostka z jonami srebra zapobiegająca rozwojowi bakterii i wirusów dzięki zastosowaniu naturalnych właściwości srebra. Kostka ta wymaga wymiany raz do roku.

Antybakteryjne maty nawilżające

Filtr wody – możliwość zainstalowania dodatkowo filtra antywapiennego (brak w zestawie).

Co otrzymujesz kupując nawilżacz ewaporacyjny powietrza Stylies Mira?

Cichy, energooszczędny, wygodny i zdrowy sposób na to, by powietrze wokół Ciebie było idealnie nawilżone, czyste i pachniało tak, jak lubisz najbardziej. A przy tym wszystkie osoby, które korzystają z pomieszczenia, w którym pracuje Mira, będą miały większy komfort, samopoczucie i zdrowie.

Jak działa nawilżacz ewaporacyjny?

Wysokiej jakości nawilżacz ewaporacyjny, jakim jest Mira marki Stylies, nawilża i oczyszcza powietrze usuwając cząsteczki pyłu i brudu. Wysoka skuteczność tego urządzenia osiągana jest w całkowicie naturalny sposób. Wbudowany wentylator zasysa brudne powietrze przez nasycone wodą kasety z matami antybakteryjnymi. Suche powietrze wchłania wilgoć tak długa aż osiągnie wskazany poziom, którego przekroczenie nie jest możliwe. Ten system działania jest nie tylko skuteczny, ale też bardzo cichy i energooszczędny, dlatego Mira nadaje się nawet do pokoju dziecka, choć oczywiście ma o wiele szerszy zasięg działania.

Porady

Zalecamy używanie czystej, przefiltrowanej wody, inaczej tym, co wlejesz do nawilżacza, będziesz oddychać.

Zadbaj też o regularne oczyszczanie zbiornika na wodę, aby nie namnożyły się w nim bakterie.

Aby spowolnić i ograniczyć proces rozmnażania się mikroorganizmów stosuj Clean Cube.

Po włączeniu higrostatu w nawilżaczu, po 3 sekundach wyświetli się poziom wilgotności w pomieszczeniu. Pamiętaj o tym, że im niższy poziom wilgoci (czyli im powietrze jest suchsze) tym silniej powinien zacząć pracować nawilżacz, a zakres pożądanego poziomu wilgoci mieści się między 45% a 60%.

Nawilżenie powietrza będzie ograniczone w warunkach silnej cyrkulacji powietrza (na przykład przy otwartych oknach).

Pamiętaj o tym, że wilgotność naturalnie wzrasta wraz z ociepleniem powietrza, co może spowodować efekt skraplania wody i nadmierną wilgotność.

HAU540

Arkusz danych

Przeznaczenie
domowa
Typ nawilżacza
Ewaporacyjny
Maks. powierzchnia pomieszczenia
50
Jonizacja
Nie
Pojemność zbiornika na wodę
5,2 L
Ilość prędkości pracy
3
Tryb nocny
Tak
Poziom głośności (maks)
25 dB
Dyfuzja olejków eterycznych
Tak
Zużycie energii
18 W
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
430 x 338 x 225 mm
Waga w kg
3,6 kg
Rodzaj produktu
Nawilżacz powietrza

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło