Stylies Alaze - ewaporacyjny nawilżacz powietrza

Stylies Alaze ewaporacyjny nawilżacz powietrza z trybem nocnym

566,00 zł
Brutto

EAN: 7640115592712

SKU: COP001250

Mały nawilżacz, który ustanawia nowe standardy! Pomimo tylko jednej maty nawilżającej, Alaze osiąga wydajność większego nawilżacza z dwoma matami. Dzieję się tak, dzięki nowej, opatentowanej technologii producenta - DAST. Ale nie tylko wydajność niewielkiego urządzenia jest niezwykła!

W nawilżaczu wprowadzono nowe funkcje, które wspierają użytkownika w codziennej eksploatacji, jak m.in. sygnalizowanie dostatecznego lub zbyt niskiego poziomu wilgotności czy braku wody odpowiednim kolorem, widocznym praktycznie z każdego miejsca.

Ewaporacyjny nawilżacz Alaze szwajcarskiej marki Stylies to urządzenie stworzone do każdego pomieszczenia o powierzchni do 40 m², które ma na zbyt niski poziom wilgotności. Rozwiązania technologiczne w nim zastosowane gwarantują niskie zużycie energii i niezwykle cichą pracę. Jego niewielkie rozmiary (280 x 271 x 160 mm) umożliwiają wstawienie go w niemal dowolne miejsce. Alaze dzięki zastosowanej technologii ewaporacji charakteryzuje się niezwykle cichą pracą. Technologia ewaporacji nie wymaga dostarczania dużych ilości energii. Jest to urządzenie bardzo ekonomiczne w użytkowaniu (3,5 W). To bardzo istotne ze względu na fakt, że nawilżacze w sezonie grzewczym pracują praktycznie przez całą dobę.

Wbudowany higrostat dopilnuje, by nawilżenie w pomieszczeniu nie przekroczyło oczekiwanego przez Ciebie poziomu. Z jedną uwagą: technologia ewaporacji uniemożliwia uzyskanie nawilżenia powyżej poziomu 60%. Alaze pracuje tylko do tzw. maksymalnego naturalnego poziomu wilgotności pomieszczenia. Dzięki temu organizm nie jest narażony na nadmierną wilgoć.

Technologia zasysania powietrza poprzez nasączone maty nawilżające powoduje, że część zanieczyszczeń z powietrza pozostaje na matach. W ten sposób nawilżone powietrze odprowadzane do pomieszczenia jest znacznie czystsze. Maty w tym nawilżaczu, przy intensywnym użytkowaniu, należy wymieniać (w zależności od twardości i rodzaju użytej wody) co 2-3 miesiące.

Nawilżacz powietrza Alaze jest wyposażony także w kostkę Clean Cube, która dodatkowo zabezpiecza przed bakteriami i wirusami. Technologia ta wykorzystuje naturalne właściwości srebra i działa niezależnie od tego, czy urządzenie jest włączone czy nie. Kostka ta wymaga wymiany raz do roku.

Z czego składa się ewaporacyjny nawilżacz powietrza Stylies Alaze?

  • Antybakteryjna mata ma zastosowanie w procesie odparowywania wody do pomieszczenia i zapewnia czyste, pozbawione szkodliwych bakterii, wirusów i toksyn, a także kurzu powietrze.
  • Higrostat umożliwia kontrolę poziomu wilgotności w pomieszczeniu.
  • kostka Clean Cube
  • Regulator prędkości pracuje w trzech prędkościach
  • Timer
  • Tryb nocny
COP001250
20 Przedmioty

Arkusz danych

Typ nawilżacza
Ewaporacyjny
Maks. powierzchnia pomieszczenia
40 m²
Wydajność nawilżania
280 ml/h
Pojemność zbiornika na wodę
3 l
Ilość prędkości pracy
3
Poziom głośności (maks)
27 / 35 / 42 dB
Dyfuzja olejków eterycznych
Nie
Zużycie energii
3,5 W
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
160 x 271 x 280 mm
Waga w kg
1,42 kg

Specyficzne kody

Pobierz

Instrukcja obsługi Alaze

Instrukcja obsługi Stylies Alaze

Pobierz (5.8MB)

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło