Stylies Antares ewaporacyjny nawilżacz powietrza z funkcją oczyszczania

Stylies Antares ewaporacyjny nawilżacz powietrza z funkcją oczyszczania

1 439,00 zł
Brutto

EAN: 7640115593184

SKU: COP000830

Nawilżacz powietrza z funkcją oczyszczania ANTARES Stylies skutecznie nawilża powietrze i nie wymaga konserwacji. Stylies to producent z Szwajcarii, którego produkty charakteryzują się wyjątkowo niskim zużyciem energii elektrycznej i wydajnością pracy.

Stylies Antares to hybrydowy oczyszczacz powietrza, który łączy w sobie nawilżacz i oczyszczacz powietrza.

 • Wydajność do 460 ml/godzinę
 • Polecany do pomieszczeń do 60 m²
 • 6 litrowy zbiornik na wodę
 • DAST - Technologia zapewniająca maksymalną wydajność i wydajność
 • Hybryda 2 w 1: oczyszczanie i nawilżanie powietrza
 • Zintegrowany higrostat do kontroli pożądanej wilgotności
 • Wyświetlanie jakości powietrza
 • Możliwość aromaterapii
 • Zatrzymuje się automatycznie po wyczerpaniu wody

Jak działa Stylies Antares?

Napełniasz urządzenie wodą, co jest łatwe dzięki możliwości napełnienia zbiornika dzbankiem lub innym pojemnikiem na wodę. Wewnątrz urządzenia znajduje się wolno obracająca się mata filtracyjna. Część tej maty jest zanurzona w wodzie, więc mata staje się mokra. Następnie mata obraca się ponad powierzchnią wody, która wyparowuje. Powoduje to dodawanie wilgoci do powietrza. Oprócz oddawania wilgoci do powietrza do maty filtracyjnej przylegają zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu. Gdy mata ponownie zanurzy się w wodzie, zanieczyszczenia pozostaną w wodzie. Wylewasz wodę, gdy się zabrudzi, i napełniasz ją świeżą wodą. Wewnątrz urządzenia znajduje się mały wentylator, który umożliwia zasysanie powietrza z pomieszczenia przez oczyszczacz powietrza. W ten sposób powietrze zostanie oczyszczone i jednocześnie do powietrza zostanie dodana wilgoć.

Czy może być zbyt dużo wilgoci?

Wiele osób martwi się, czy w powietrzu może być zbyt dużo wilgoci. To nie jest problem przy Stylies Antares. Przede wszystkim jest to produkt, którego używa się zwykle jesienią, zimą i wiosną, kiedy jest zimno. Wtedy Twój dom potrzebuje dodatkowej wilgoci. Po drugie jest to nawilżacz ewaporacyjny, który z natury jest samoregulujący. Oznacza to, że im bardziej suche powietrze, tym więcej wilgoci oddaje do powietrza. W miarę jak powietrze staje się bardziej wilgotne, to urządzenie będzie dostarczać coraz mniej wilgoci. W ten sposób masz gwarancję, że nie będzie za dużo wilgoci. Oprócz tego Stylies Antares posiada również higrostat, który sprawia, że ​​wyłącza się, gdy powietrze jest już wystarczająco nawilżone.

Dlatego odpowiedź brzmi, że powietrze nie może być przewilgocone, jeśli używasz Stylies Antares poprawnie.

Czysta woda jest ważna

Pamiętaj, aby często zmieniać wodę. Ważne jest utrzymanie higienicznego i zdrowego klimatu w pomieszczeniu. Oprócz tego Stylies Antares ma kostkę „Clean Cube”. Jest to mały element, który leży w wodzie, aby zapobiec namnażaniu się bakterii. Powinien być wymieniany raz w roku.

Łatwe do napełnienia

Wielu narzeka na „staromodne” nawilżacze, w których trzeba odwrócić urządzenie do góry nogami i zabrać zbiornik do zlewu. W przypadku Stylies Antares tak nie jest. Tutaj możesz napełnić wodę od góry. Jest to bardzo udogodnione.

Łatwa obsługa

Na górze znajdują się łatwe w obsłudze przyciski. Tutaj możesz kontrolować takie rzeczy jak:

 • prędkość wiatraka
 • regulator czasowy / timer
 • tryb nocny
 • jonizacja

Jonizacja

To urządzenie posiada funkcję jonizacji powietrza. Pomaga to wytworzyć świeże powietrze i zmniejsza nieprzyjemne zapachy. Można to łatwo włączać i wyłączać w panelu sterowania.

DAST

To urządzenie jest wyposażone w wydajny system Stylies zapewniający optymalny przepływ powietrza, DAST Oznacza to „technologię bezpośredniego strumienia powietrza” i oznacza, że ​​powietrze jest wdmuchiwane bezpośrednio do maty filtracyjnej, co zapewnia tanią i wydajną pracę.

Konserwacja i czyszczenie:

Wszystkie nawilżacze wymagają czyszczenia. Jeśli nie zamierzasz używać nawilżacza przez jakiś czas, zalecamy opróżnienie go i przechowywanie w suchym i przewiewnym miejscu.

Stylies Antares jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Spód, na którym znajduje się zbiornik na wodę, można myć w zmywarce. Łatwo też wytrzeć go wilgotną ściereczką.

COP000830
5 Przedmioty

Arkusz danych

Przeznaczenie
domowa
Typ nawilżacza
Ewaporacyjny
Maks. powierzchnia pomieszczenia
60 m2
Wydajność nawilżania
460 ml/h
Pojemność zbiornika na wodę
6 L
Ilość prędkości pracy
5
Poziom głośności (maks)
54 dB
Dyfuzja olejków eterycznych
Tak
Zużycie energii
3.5 / 3.8 / 5 / 8 / 11 W
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
330 x 220 x 370 mm
Waga w kg
2,8

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło