Stanowiska Sit-Stand

Stanowiska Sit-Stand to nowoczesne, innowacyjne rozwiązanie ergonomiczne, które doskonale będzie się sprawdzało w wielu miejscach pracy. Pracownicy korzystający z takiego rozwiązania w zależności od swoich potrzeb będą mogli swobodnie przełożyć z pracy siedzącej na stojącą i na odwrót. Tak wyposażone stanowisko pracy pozwala dopasować środowisko pracy do indywidualnych potrzeb, co jest bardzo ważne nie tylko dla komfortu i wydajności pracownika, ale także dla jego zdrowia.

Komfort i wygoda pracy

Stanowiska do pracy Sit - Stand dzięki możliwości regulacji można indywidualnie dopasowywać do potrzeb każdego pracownika. To pozwala na zachowanie komfortowej pozycji w pracy. A wygoda pracownika jak wiadomo, w dużej mierze będzie się przekładała na efektywność jego pracy. Regulacja jest bardzo prosta i zajmuje tylko kilka chwil - nie wymaga długiej przerwy w pracy. Zachowanie prawidłowej postawy ciała w czasie pracy jest ważne nie tylko dla wygody, ale i dla zdrowia pracownika. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że niewłaściwa pozycja ciała utrzymywana przez dłuższy czas może doprowadzić do poważnych zdrowotnych konsekwencji.

Wszystkie stanowiska do pracy Sit - Stand zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości. Dzięki temu są lekkie, a jednocześnie solidne i odporne na uszkodzenia, charakteryzują się również dużą nośnością, co znacząco ułatwia pracę z nimi.

Regulacja jest stabilna - po ustawieniu wybranych parametrów stanowisko trzyma się solidnie.

W trosce o zdrowie pracowników

Po raz pierwszy stanowiska do pracy sit-stand pojawiły się w Skandynawii. Ze względu na to, że są one niezwykle użyteczne i wygodne bardzo szybko rozpowszechniły się również w pozostałych częściach Europy. Również w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tych wyjątkowych, ergonomicznych stanowisk pozytywnie wpływających na komfort i zdrowie pracowników.

Decydując się na zakup naszych stanowisk pracy tylko Sit-Stand możecie zapewnić sobie pracę w komfortowych o bezpiecznych warunkach. Długotrwała praca w pozycji siedzącej może prowadzić do wielu zdrowotnych problemów, takich jak zwyrodnienia kręgosłupa, nadmierne obciążenie stawów i więzadeł czy zaburzenia przemiany materii. Odpowiednie warunki w pracy są ważne dla kondycji fizycznej organizmu, a także dla dobrego samopoczucia i efektywności w pracy.

Stanowiska do pracy Sit-Stand są tak skonstruowane, by znalazło się na nich miejsce na wszystko to, co jest najważniejsze w pracy biurowej - monitor, myszkę, telefon itp. Platformy robocze są łatwe w sterowaniu, co pozwala na szybką zmianę ich pozycji zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru stanowiska do pracy Sit - stand idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło