Bindowanie: segreguj i chroń dokumenty w swoim biurze

BINDOWNICE

Bindownice służą do łączenia luźnych arkuszy papieru w jedną całość za pomocą tzw. bindy mocowanej na ich grzbiecie. W zależności od rodzaju urządzenia, kartki mogą być spięte plastikowym grzebieniem lub metodą drutową bądź termiczną. Sprzęty te wykorzystywane są przede wszystkim w introligatorniach i drukarniach, jednak coraz częściej stają się też wyposażeniem biur i domów.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. bindownice Fellowes, a więc urządzenia globalnego producenta działającego na rynku już od 1917 r. Termiczne modele z serii Helios wyposażone są w multimedialne wyświetlacze i funkcję automatycznego mierzenia grubości dokumentu w celu ustawienia odpowiedniej temperatury. Godne uwagi są również bindownice OPUS, sprzęt wiodącej marki urządzeń biurowych, powstałej w 1990 r., której rozwiązania są znane na całym świecie. Firma ta produkuje modele zarówno z ręczną, jak i elektryczną dźwigną. Ponadto w sprzedaży mamy również bindownice GBC, sprzęt producenta, który już od 1947 r. utrzymuje status lidera w kategorii bindowania.

CO NALEŻY WZIĄĆ POD UWAGĘ PRZY WYBORZE BINDOWNICY?

Wybierając bindownicę, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na maksymalną ilość dokumentów, którą jest ona w stanie scalić. W punktach usługowych sprawdzą się modele zdolne połączyć ze sobą nawet kilkaset arkuszy, natomiast w przypadku urządzeń domowych wydajność urządzenia może być znacznie mniejsza. Kolejną istotną kwestią jest wielkość oprawianych dokumentów i tryb pracy, który może być ręczny lub automatyczny. Pod uwagę warto wziąć także funkcję regulacji marginesów.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło