Podstawki pod komputer stacjonarny i drukarki

Podstawki pod komputery stacjonarne, niszczarki, a także drukarki i inne urządzenia peryferyjne to funkcjonalny sprzęt, dzięki któremu można w sposób ergonomiczny zorganizować przestrzeń wokół biurka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą podstawek, baz i wielu innych akcesoriów.

Podstawki pod drukarkę - czym są?

Oferujemy wygodne w obsłudze podstawy pod drukarkę, które są kompatybilne zarówno z urządzeniami laserowymi, jak i atramentowymi. Można je również wykorzystywać do wygodnego zamocowania faksu. Oferujemy modele o zwiększonej nośności dochodzącej nawet do 34 kg.

Dlaczego warto skorzystać z naszych akcesoriów? Wszystkie nasze podstawy pod drukarkę zostały wyposażone w specjalne szuflady na materiały eksploatacyjne, to jest tonery, papier, a także na gotowe wydruki. W każdej podstawie można zamocować aż 4 takie szuflady, zapewniając sobie maksimum wygody podczas pracy w biurze. Dostępne u nas akcesoria posiadają wygodny system umożliwiający zarządzanie okablowaniem, który jest kompatybilny z przewodami o 3 różnych rozmiarach.

Podstawki pod komputery stacjonarne - najważniejsze cechy

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również akcesoriów do jednostek PC. Nasze podstawy pod komputer stacjonarny to przede wszystkim:

  • możliwość zaoszczędzenia przestrzeni wokół i wewnątrz biurka,
  • możliwość regulowania szerokości podstawki w zakresie od 70 do nawet 280 mm,
  • wytrzymałość, gdyż akcesorium może znieść obciążenie do 50 kg,
  • dostęp do wygodnych kółek, które można zablokować w dowolnym miejscu.


Podstawy do PC - co warto wiedzieć?

W naszej ofercie znajdują się również podstawy pod komputer stacjonarny premium, które zostały zaprojektowane i wykonane z troską o maksymalny komfort użytkownika (pracownika biurowego). Akcesoria te - dostosowane do potrzeb pracy zdalnej i stacjonarnej - charakteryzują się:

  • solidną, metalową konstrukcją, wewnątrz której umieszczono specjalne, miękkie wyściółki amortyzujące drgania,
  • aż 4 kółkami w podstawie, które umożliwiają wygodne przemieszczanie obudowy po podłodze,
  • konstrukcją ułatwiającą dostęp do okablowania znajdującego się z tyłu jednostki centralnej,
  • łatwością w czyszczeniu, gdyż obudowę można obracać w dowolnym kierunku.

Warto jednocześnie dodać, że dostępne u nas podstawy są zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalną wentylację jednostce centralnej.

Reasumując, nasze podstawy pod komputery, drukarki i inne urządzenia biurowe zaprojektowane są z najwyższą starannością i pozwalają na efektywne zarządzanie przestrzenią w miejscu pracy.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło