Laminacja — laminatory Fellowes oraz folie do laminowania

LAMINATORY

Laminator to urządzenie, za pomocą którego na papier nakładana jest ochronna warstwa laminatu foliowego. Błyszcząca lub matowa powłoka nie tylko podnosi walory estetyczne dokumentu bądź zdjęcia, ale też skutecznie zabezpiecza go przed wilgocią, zabrudzeniami, zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Laminatory służą do obróbki materiałów w różnym formacie - w naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia do laminacji dokumentów A4 i A3. Przy ich zakupie warto zwrócić uwagę m.in. na maksymalną grubość folii, która jest podawana w mikronach. Im jej wartość jest wyższa, tym zalaminowany dokument będzie sztywniejszy. Istotnym parametrem jest też tryb pracy sprzętu. Laminować można bowiem zarówno na gorąco, jak i na zimno. Większość nowoczesnych urządzeń umożliwia oba warianty.

LAMINATORY FELLOWES

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. laminatory Fellowes. Zakup laminatora marki Fellowes stanowi inwestycję na lata. Firma ta znana jest z produkcji wysokiej jakości urządzeń biurowych, pracujących niezawodnie nawet przy częstym użytkowaniu. Producent ten oferuje również wysokiej jakości oczyszczacze powietrza. Prawie każdy laminator Fellowes został wyposażony w zaawansowany system monitorowania temperatury i funkcję Auto Shut Off, czyli automatycznego wyłączenia się po 30 minutach. Ponadto dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii blokady sprzęt informuje użytkownika o nieprawidłowym wprowadzeniu dokumentu lub innych przeszkodach uniemożliwiających dokończenie procesu laminacji.

Proponujemy laminatory marki Fellowes A3, czyli urządzenia, które laminują dokumenty o maksymalnym formacie dokumentu A3. Sprzęt do użytku domowego lub biurowego jest łatwy w obsłudze — nie wymaga specjalnych ustawień, po włączeniu laminator gotowy jest do pracy. Urządzenia mają niewielkie wymiary, dzięki czemu można przechowywać je np. w szufladzie lub na półce. W asortymencie znajdują się również laminatory Fellowes A4. W tym przypadku format dokumentu nie może być większy niż A4. Szerokość szczeliny wejściowej tego urządzenia wynosi 240 mm, a maksymalna grubość folii to 125 mik.

LAMINATORY DAHLE

Perfekcyjnie chroń swoje dokumenty przed brudem i wilgocią. Laminatory Dahle są wyposażone w wysokiej jakości podgrzewane silikonowe rolki. Szybki czas nagrzewania zapobiega nieproduktywnemu oczekiwaniu. Regulowana temperatura pozwala na optymalne dobranie parametrów w stosunku do materiału. Laminowanie na zimno jest możliwe we wszystkich laminatorach Dahle.

Laminowanie w jakości fotograficznej: zapewniają szybką pracę i ogromną elastyczność materiałów, laminatory Dahle to najlepszy wybór na każde potrzeby.

Folie do laminowania A4 i A3

Niezbędnym elementem laminatorów są folie. Oferujemy folie do laminowania A4 oraz A3. Produkty te stanowią doskonałą ochronę dokumentu przed zniszczeniem lub zabrudzeniem. W asortymencie znajdą Państwo folie o różnej gramaturze, które skutecznie zabezpieczą zdjęcia, rysunki czy ważne notatki. Produkty różnią się między sobą również sposobem wykończenia — proponujemy folie do laminowania błyszczące oraz matowe.

Zachęcamy od zapoznania się ze szczegółami oferty. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi Biurami Obsługi Klienta w Warszawie i Poznaniu.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło