LAMINATOR

Laminator to urządzenie, za pomocą którego na papier nakładana jest ochronna warstwa laminatu foliowego. Błyszcząca lub matowa powłoka nie tylko podnosi walory estetyczne dokumentu bądź zdjęcia, ale też skutecznie zabezpiecza go przed wilgocią, zabrudzeniami, zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Laminatory służą do obróbki materiałów w różnym formacie - w naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia do laminacji dokumentów A4 i A3. Przy ich zakupie warto zwrócić uwagę m.in. na maksymalną grubość folii, która jest podawana w mikronach. Im jej wartość jest wyższa, tym zalaminowany dokument będzie sztywniejszy. Istotnym parametrem jest też tryb pracy sprzętu. Laminować można bowiem zarówno na gorąco, jak i na zimno. Większość nowoczesnych urządzeń umożliwia oba warianty.

LAMINARKA FELLOWES

Zakup laminarki marki Fellowes stanowi inwestycję na lata. Firma ta znana jest z produkcji wysokiej jakości urządzeń biurowych, pracujących niezawodnie nawet przy częstym użytkowaniu. Prawie każdy laminator Fellowes został wyposażony w zaawansowany system monitorowania temperatury i funkcję Auto Shut Off, czyli automatycznego wyłączenia się po 30 minutach. Ponadto dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii blokady sprzęt informuje użytkownika o nieprawidłowym wprowadzeniu dokumentu lub innych przeszkodach uniemożliwiających dokończenie procesu laminacji.

Zachęcamy od zapoznania się ze szczegółami oferty. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi Biurami Obsługi Klienta w Warszawie i Poznaniu.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło