Niszczarki nośników danych

Niszczenie nośników danych i twardych dysków marki HSM

Przedstawiamy StoreEx, czyli niszczarki, które rozdrabniają nośniki cyfrowe na małe kawałki. Odtworzenie danych dzięki temu zabiegowi jest praktycznie niemożliwe. Kolejnym plusem jest fakt, że utylizując nośniki danych należy zachować najwyższą ostrożność. Wiele naszych poufnych  danych znajdują się na naszych nośnikach pamięci, takich jak dyski twarde, pendrive'y, dyski CD, DVD oraz karty plastikowe. Co zrobić z tymi nośnikami danych, gdy nie są już potrzebne? Wyrzucenie wrażliwych danych na wysypisko czy gratowisko nie jest opcją. Jedyne i słuszne rozwiązanie to niszczenie mechaniczne! Niszczarki nośników HSM StoreEx gwarantują bezpieczne niszczenie twoich nośników cyfrowych, zgodnie z wymogami RODO.

obraz_2023-06-23_231511125.png

HSM to niemiecka, solidna marka, dzięki której możesz teraz korzystać z niszczarek HSM StoreEx, aby raz na zawsze zniszczyć stare dyski twarde. Efektem tego będzie zabezpieczenie danych, tak aby wszystkie zawarte w nich informacje nigdy nie będą dostępne dla nikogo. Wiele przedsiębiorstw bywa nieostrożne, jeśli chodzi o utylizację nośników danych. Ryzyko, że zbędne np. dyski twarde wpadną w niepowołane ręce jest często nie brane pod uwagę. W rezultacie duża liczba nośników cyfrowych staje się prostym narzędziem kradzieży danych. Koniecznie zadbaj o ochronę swoich danych, dokładnie niszcząc nośniki pamięci.


Bezpieczne usuwanie nośników cyfrowych

Mechaniczne zniszczenie nośników danych w specjalnie do tego przeznaczonych niszczarkach marki HSM oznacza, że zmniejszasz ryzyko kradzieży danych w swojej organizacji. W ofercie urządzeń HSM na pewno znajdziemy odpowiednie dla Ciebie rozwiązania do utylizacji nośników cyfrowych. Podstawowy model to niszczarka HSM StoreEx HDS150 w stopniu bezpieczeństwa H-3. Do profesjonalnej utylizacji dysków twardych i innych nośników cyfrowych doradzamy HSM StoreEx HDS230 w stopniach bezpieczeństwa H-4 lub H-5.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło