• Obecnie brak na stanie
BONECO P500 oczyszczacz powietrza - dla wymagających

BONECO P500 oczyszczacz powietrza - dla wymagających

1 815,00 zł
Brutto

EAN: 7611408015188

SKU: 41165

BONECO P500 to oczyszczacz powietrza o współczynniku CADR aż do 295 m3/h (w zależności od zamontowanego filtra). Urządzenie wyposażone jest w filtr ALERGICZNY z warstwą antyalergiczną. Do wyboru są także filtry SMOG lub BABY, które charakteryzują się ponad 99% skutecznością usuwania zanieczyszczeń. Oczyszczacz wyposażony jest w czujnik cząstek umożliwiający pracę automatyczną. Użytkownicy mogą także włączyć tryb nocny lub wybrać sterowanie ręczne (5 poziomów prędkości).

Oczyszczacz powietrza BONECO P500 charakteryzuje się niskim zużyciem energii (do 30 W) i poziomem hałasu od 31 do 60 dB(A).

Jest wyposażony w poręczny timer włączania/wyłączania umożliwiający programowanie czasów włączania i wyłączania.

Na panelu sterowania znajduje się 8-stopniowa kontrolka jakości powietrza.

Urządzenie posiada także czujnik światła, który pomaga dostosować jasność ekranu do aktualnych warunków panujących w pomieszczeniu.

P500_BONECO_Details_ALLERGY_SMOG_BABY_Filter_highres.png

Do wyboru 3 filtry

Podstawowym zestawem jest oczyszczacz powietrza BONECO P500 z filtrem ALLERGY. Urządzenie to posiada filtr wstępny, HEPA oraz warstwę antyalergiczną z opatentowanymi składnikami. Dzięki temu wychwytywanie lotnych alergenów jest znacznie skuteczniejsze niż w przypadku większości oczyszczaczy ze standardowymi filtrami.

Oczyszczacz powietrza BONECO P500 po zastosowaniu filtra ALERGY może być dodatkowo wyposażony w:

  • Filtr SMOG z filtrem wstępnym, dodatkową warstwą HEPA i węglem aktywnym – najlepszy wybór dla obszarów silnie zanieczyszczonych pyłem;
  • Filtr BABY z filtrem wstępnym, filtrem HEPA, węglem aktywnym i warstwą enzymatyczną skutecznie neutralizuje wirusy - szczególnie polecany dla rodzin z małymi dziećmi.

Należy pamiętać, że oczyszczacz BONECO posiada kontrolkę wymiany filtra. Niezależnie od tego, który filtr zostanie zainstalowany, użytkownik otrzyma informację o jego trwałości. Dzięki temu zawsze będziesz mógł cieszyć się maksymalną wydajnością swojego urządzenia.

Czujnik cząstek i działanie automatyczne

Poręczny oczyszczacz powietrza BONECO P500 posiada czujnik cząstek, który wykrywa zanieczyszczenia, takie jak pyły PM2,5 i PM10, wirusy i alergeny. Informacje uzyskane przez czujnik odzwierciedla wskaźnik jakości powietrza – 8-punktowa skala znajdująca się na panelu kontrolnym. Jest to przydatna wskazówka dla użytkowników korzystających z ustawień ręcznych (5 poziomów prędkości wentylatora).

Zintegrowany czujnik cząstek umożliwia automatyczną pracę oczyszczacza BONECO P500. Gdy powietrze jest mocno zanieczyszczone, wentylator przyspiesza, a gdy jest czyste, wentylator zwalnia. W ten sposób zapewnia nie tylko komfortowe warunki, ale także cichą i energooszczędną pracę.

Dodatkowe funkcje w oczyszczaczu

Wśród ciekawych funkcji dodatkowych nie sposób nie wspomnieć o czujniku światła. Oczyszczacz powietrza BONECO P500 reaguje na natężenie światła w pomieszczeniu regulując jasność lampek kontrolnych (w każdym trybie pracy). Warto wspomnieć o trybie nocnym, dzięki któremu można cieszyć się komfortowymi warunkami snu. Urządzenie pracuje cicho i wyłącza się.

Oczyszczacz powietrza BONECO P500 posiada również wbudowaną funkcję timera. Pozwala zaplanować włączenie lub wyłączenie urządzenia po określonej liczbie godzin. Dla ułatwienia użytkowania w zestawie znajduje się pilot pozwalający na zdalne sterowanie ustawieniami.

41165

Arkusz danych

Przeznaczenie
domowa
ogólnobiurowa
Urządzenie na kółkach
nie
Maks. powierzchnia pomieszczenia
29 mkw
Ilość etapów filtracji
3 (wstępny, HEPA, węglowy)
Jonizacja
Nie
Przepływ powietrza (w m3 /godz)
258 m³/h (z filtrem ALLERGY), 226 m³/h (z filtrem BABY), 295 m³/h (z filtrem SMOG)
Ilość prędkości pracy
3
Rodzaj filtra
HEPA
Węglowy
Tryb nocny
Tak
Poziom głośności (maks)
31-60
Zużycie energii
30W
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
642 x 450 x 224 mm
Waga w kg
7,35
Kolor
Biały
Timer
Tak
Tryb auto
Tak
Czujnik zanieczyszczeń
pyłowy (PM2,5)
Blokada rodzicielska
Nie

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło