WELLS AL315 Jet Blue oczyszczacz powietrza z filtrem Hepa 14

WELLS AL315 Jet Blue oczyszczacz powietrza z filtrem Hepa 14

2 786,00 zł
Brutto

EAN: 8806318200086

SKU: AL315AWA

Oczyszczacz powietrza Wells AL315AWA z innowacyjnym systemem filtrów Self Care, w którym główna rola przypadła Zero Clear HEPA(H14) to rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń większych (do 52 m2), a zarazem niezwykle proste i intuicyjne.

Wells AL315AWA to domowy oczyszczacz powietrza, który jest dyskretny i praktyczny.

W przeciwieństwie do wielu rozwiązań na rynku możesz swobodnie postawić pod ścianą, a nie wpłynie to na jego skuteczność.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Oczyszczacz powietrza Wells z systemem filtrów Self Care

Oczyszczacz powietrza Wells AL315AWA z innowacyjnym systemem filtrów Self Care, w którym główna rola przypadła Zero Clear HEPA(H14) to rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń większych (do 52 m2), a zarazem niezwykle proste i intuicyjne. Wells AL315AWA to domowy oczyszczacz powietrza, który jest dyskretny i praktyczny. W przeciwieństwie do wielu rozwiązań na rynku możesz swobodnie postawić pod ścianą, a nie wpłynie to na jego skuteczność.

Skuteczność oczyszczacza Wells jest imponująca – usuwa 99,997% cząsteczek wielkości zaledwie 0,3 mm, a zastosowany w nim filtr H14 Zero Clear HEPA to produkt wykorzystywany w laboratoriach i szpitalach. To filtr najwyższej klasy, którego zastosowanie w urządzeniach domowego użytku jest niezwykle rzadkie – Wells jest tu wyjątkiem. Wysoki wynik AL315AWA oparty jest na skuteczności mierzonej poprzez porównanie ilości mikrocząsteczek przed i po procesie filtracji (testy wykonano w warunkach laboratoryjnych, w związku z czym skuteczność warunkach domowych może się nieznacznie różnić).

 

Złożony i efektywny system filtracji powietrza w oczyszczaczu Wells

System filtrów zastosowanych w oczyszczaczu powietrza Wells składa się z czterech poziomów:

 • Filtr wstępny z mikrofibry – usuwa duże cząstki zanieczyszczeń, takie jak kurz czy sierść zwierząt.
 • Filtr specjalny – innowacyjne i praktyczne rozwiązanie: cztery różne filtry. Każdy z nich usuwa alergeny i zanieczyszczenia charakterystyczne dla danego sezonu.
 • Filtr węglowy – usuwa nieprzyjemne, codzienne zapachy domowe oraz zanieczyszczenia mające wpływ na tzw. „syndrom chorego domu”, a zatem wszystkie LOZ (lotne związki organiczne; ang. VOC – volatile organic compounds).
 • Filtr H14 Zero Clear HEPA – najnowszej generacji filtr dostępny wyłącznie w oczyszczaczach powietrza marki Wells! Skuteczność oczyszczania tego filtra HEPA wynosi aż 99,997%* nanozanieczyszczeń wielkości zaledwie 0,3 mm. To filtr najwyższej klasy, używany powszechnie w szpitalach oraz laboratoriach, o wiele rzadziej w oczyszczaczach powietrza domowego użytku.

*Wynik ten oparty jest na skuteczności mierzonej poprzez porównanie ilości mikrocząsteczek przed i po procesie filtracji. Testy wykonano w warunkach laboratoryjnych, w związku z czym skuteczność w warunkach domowych może się nieznacznie różnić.

 

 

Inteligentne filtry dodatkowe* w oczyszczaczu powietrza marki Wells

 • Filtr antystatyczny który zatrzymuje ultra drobny pył unoszący się w powietrzu. Cząsteczki takiego pyłu są mniejsze niż 0,3μm i mogą częściowo przenikać przez filtr HEPA. W zanieczyszczonym powietrzu miejskim, może stanowić on do 40% masy zawieszonych w powietrzu pyłów. W Polsce drobny pył zawieszony jest bardzo często nośnikiem m.in. benzo(a)pirenu.
 • Filtr z zeolitem sprawdza się przy nadmiernej ilości związków amoniaku czy formaldehydów a także związków fosforanu, jonów ołowiu, cynku, miedzi i rtęci. Wszystkie te zanieczyszczenia są powszechnie występujące w tzw. smogu angielskim, który jest dominującym typem w Polsce.
 • Filtr antyalergiczny  zatrzymuje cząsteczki mikroplastiku oraz pyłki roślin unoszące się w naszym otoczeniu. Jest to dodatkowa ochrona przed dolegliwościami górnych dróg oddechowych. Pyłki i cząsteczki mikroplastiku wywołują objawy alergii takie jak: katar, wysypka, podrażnienie górnych dróg oddechowych, co w konsekwencji może prowadzić do wystąpienia astmy.
 • Filtr deodoryzujący z aktywnym węglem to wzmocniony filtr węglowy, który wyłapuje zanieczyszczenia chemiczne i zapach przez mikropory aktywnego węgla. Filtr polecany także właścicielom zwierząt, dzięki wysokiej skuteczności pochłaniania niechcianych zapachów.

*w  zestawie z oczyszczaczem Wells dostępny jest filtr antystatyczny, pozostałe filtry są do nabycia osobno.

 

Zintegrowany system zarządzania jakością powietrza

Krok 1. Czułe i skuteczne czujniki ilości i jakości zanieczyszczeń powietrza:

 1. Czujnik mikropyłu – pomiar jakości powietrza w czasie rzeczywistym.
 2. Czujnik zapachu – pomiar ilości lotnych związków organicznych w powietrzu.
 3. Czujnik światła – pomiar ilości światła w mieszkaniu (gdy robi się ciemno oczyszczacz autonomicznie wyłącza podświetlenie panelu).

 

Krok 2. Zintegrowany wskaźnik jakości powietrza pobiera informacje z czujników i wyświetla jakość powietrza na bieżąco:

 1. Niebieski – dobry
 2. Zielony – normalny
 3. Pomarańczowy – zły
 4. Czerwony – bardzo zły

 

Efektywny i efektowny design i technologia – oczyszczacz powietrza Wells pasuje do każdego pomieszczenia

 • Inteligentne rozwiązania

Zintegrowany wskaźnik czystości umożliwia natychmiastowy wgląd w poziom jakości powietrza w Twoim domu

 • Praktyczny i elegancki wygląd

Kształt wieży pozwala na ustawienie oczyszczacza Wells blisko ściany, co sprawia, że jego użytkowanie jest jeszcze wygodniejsze.

 • Prostota obsługi

Intuicyjny interfejs z głównymi funkcjami dostępnymi "od ręki”

 • Bezpieczeństwo

Dodatkowe zabezpieczenie wylotu powietrza za pomocą podwójnej, gęstej kratki.

AL315AWA
1 Przedmiot

Arkusz danych

Maks. powierzchnia pomieszczenia
52 mkw
Ilość etapów filtracji
4, wstępny, specjalny, węglowy, Zero Clear HEPA
Jonizacja
Nie
Przepływ powietrza (w m3 /godz)
456 m3/h
Ilość prędkości pracy
3
Rodzaj filtra
HEPA H14
Węglowy
Tryb nocny
Tak
Poziom głośności (maks)
b/d
Zużycie energii
56W
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
723 x 420 x 237 mm
Waga w kg
11

Specyficzne kody

Pobierz

Instrukcja obsługi AL315

Instrukcja obsługi Wells AL315

Pobierz (538.33KB)

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło