BONECO P230 oczyszczacz powietrza z jonizacją i lampą UV-C

629,00 zł
Brutto

EAN: 7611408026481

SKU: 80496

BONECO P230 to minimalistyczny ale bardzo wydajny oczyszczacz powietrza o potrójnym działaniu. Połączenie filtra wstępnego i filtra HEPA, jonizatora i światła UV-C sprawia, że ​​powietrze w Twoim domu jest zdrowsze i czystsze.

BONECO P230 to oczyszczacz powietrza CADR o wydajności 155 m3/h. Kompaktowe urządzenie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 20 metrów kwadratowych.

Usuwanie zanieczyszczeń to trzystopniowy proces filtracji składający się z filtra wstępnego, filtra HEPA H13 oraz lampy UV-C. Wbudowany jonizator zapewnia dodatkowe wsparcie. Oczyszczacz powietrza jest sterowany ręcznie i oferuje trzy prędkości wentylatora. Niski pobór mocy (do 34 W) utrzymuje koszty eksploatacji na niskim poziomie. Maksymalna głośność tego urządzenia wynosi 53 dB(A). Oczyszczacz powietrza BONECO P230 charakteryzuje się minimalistycznym designem. Niewielkie rozmiary i cylindryczny kształt tego urządzenia pozwalają skutecznie zbierać zanieczyszczone powietrze ze wszystkich stron. W dolnej części konstrukcji znajduje się filtr wstępny zatrzymujący maksymalną ilość zanieczyszczeń, a w górnej części uproszczony panel sterowania. Design wpisuje się w popularny obecnie trend minimalistyczny. BONECO_P230_Detail_Front_Top_lowres.jpg

Trójstopniowa filtracja z jonizacją

Minimalistyczny oczyszczacz powietrza BONECO P230 oferuje 3-stopniową filtrację,
która usuwa większość najbardziej szkodliwych substancji zanieczyszczających.

System filtrów to:

  • Filtr wstępny – zatrzymuje maksymalną ilość zanieczyszczeń (kurz, sierść zwierząt itp.) i chroni warstwę główną.
  • Filtr HEPA H13 — wychwytuje kurz PM2,5 i PM10, wirusy, alergeny, pleśń i inne cząstki stałe ze skutecznością co najmniej 99,97%.
  • Lampa UV-C – redukuje wirusy i bakterie.
  • Wszystko wspierane przez wbudowany jonizator. Jego zadaniem jest łączenie substancji zanieczyszczających powietrze w większe cząstki poprzez wytwarzanie jonów. Oznacza to, że oczyszczacz BONECO P230 zapewnia znacznie większą skuteczność w wychwytywaniu światła UV i jonów przez filtr, co powoduje ich redukcję.

Prosty design

Oczyszczacz powietrza BONECO P230 został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną skuteczność przy kompaktowych wymiarach. Jest lekki (niecałe 3 kg) i wygodny. Owalna konstrukcja skutecznie pochłania zanieczyszczenia wokół urządzenia. Cała górna część urządzenia stanowi filtr wstępny, przez który przechodzi zasysane powietrze. Na górze umieszczono intuicyjny panel sterowania otoczony otworami wentylacyjnymi. Jest bardzo wygodny w obsłudze, gdyż można go ustawić pod odpowiednim kątem.

BONECO_P230_Image_Living_Room_01_lowres.jpg
Clipboard01.jpg


Wygodna obsługa

Kompaktowy oczyszczacz powietrza BONECO P230 wyposażony jest w prosty panel obsługi. Są tylko trzy przyciski.

  • Przełącznik włącz / wyłącz,
  • Zmień prędkość wentylatora/zresetuj filtr,
  • Włącz/wyłącz jonizator.

Na panelu sterowania znajduje się wskaźnik filtra przypominający o regularnym czyszczeniu i wymianie filtra. Jest to bardzo praktyczne i ważne, ponieważ pozwala zachować maksymalną wydajność oczyszczacza powietrza BONECO P230.

80496
5 Przedmioty

Arkusz danych

Przeznaczenie
domowa
przybiurkowa
Urządzenie na kółkach
nie
Maks. powierzchnia pomieszczenia
25 m²
Ilość etapów filtracji
Filtr HEPA, filtr wstępny, UV-C i jonizacja
Jonizacja
Tak
Przepływ powietrza (w m3 /godz)
155 m3/h
Ilość prędkości pracy
3
Rodzaj filtra
HEPA H13
Tryb nocny
Nie
Poziom głośności (maks)
53
Zużycie energii
34W
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
379 x 223 x 223 mm
Waga w kg
2,9
Kolor
Biały
Timer
Nie
Tryb auto
Nie
Czujnik zanieczyszczeń
pyłowy (PM2,5)
Blokada rodzicielska
Nie

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło