Filtry z aktywnym węglem do MeacoDry Arete® One 20L/25L 3szt

Filtry z aktywnym węglem do MeacoDry Arete® One 20L/25L 3szt

298,00 zł
Brutto

SKU: MAR20WF3

Filtry z węglem aktywnym do osuszaczy i oczyszczaczy powietrza One 20L i 25L

Zdrowe i czyste powietrze jest bardzo ważne dla naszego dobrego samopoczucia i komfortu.

Osuszacz i oczyszczacz powietrza z filtrem Arete One dba o Twój dom i wysokiej jakości powietrze, którym oddychasz.

Filtry z węglem aktywnym idealnie nadają się do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów i można je stosować zamiennie z filtrami medycznymi HEPA H13 przeznaczonymi do oczyszczania powietrza z pyłków, kurzu i roztoczy oraz miejsc, gdzie mieszkają zwierzęta domowe.

Najlepsze filtry z węglem aktywnym do Twojego osuszacza.

  • Redukuje niepożądane zapachy kuchenne
  • Redukuje LZO w domu lub biurze
  • 3-częściowy zestaw
  • Opcja oczyszczania powietrza

Oferujemy klientom Arete wybór pomiędzy wysokiej jakości węglem aktywnym a naszym filtrem H13 klasy medycznej.

Możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada, w zależności od Twojej sytuacji i potrzeb.

Popraw jakość powietrza w swoim domu

Filtry z węglem aktywnym usprawniają usuwanie lotnych związków organicznych (chemikaliów) i nieprzyjemnych zapachów w Twoim domu. Oprócz standardowego filtra przeciwpyłowego, osuszacz wykorzystuje filtr z węglem aktywnym, aby uzyskać dwa poziomy filtrowania.

Ten typ filtra doskonale sprawdza się w usuwaniu niepożądanych zapachów z domu, takich jak: Przykłady: zapachy kuchenne, dym papierosowy i inne nieprzyjemne zapachy.

Co to są LZO i dlaczego musimy je usunąć?

LZO obejmują różnorodne organiczne i sztuczne chemikalia występujące w typowych produktach gospodarstwa domowego. Środki czyszczące, farby, lakiery, pestycydy, sprzęt biurowy taki jak kopiarki i drukarki, kleje itp. Wdychanie LZO może powodować niekorzystne skutki zdrowotne, takie jak bóle głowy, nudności oraz podrażnienie oczu, nosa i gardła.

Filtr z węglem aktywnym redukuje te skutki z powietrza i tworzą bardziej komfortowe i zdrowsze środowisko w domu lub biurze. To najlepsze filtry do oczyszczania powietrza i usuwania lotnych związków organicznych oraz zapachów, jakie mogą obecnie wytwarzać osuszacze. Arete® One można stosować w specjalnym trybie oczyszczania powietrza, gdy nie ma potrzeby osuszania powietrza.

Filtr z węglem aktywnym może być używany zamiennie z filtrem HEPA klasy medycznej H13, który jest standardowo dostarczany z Arete One 10L lub 12L. Jeśli chcesz czystszego i świeższego powietrza w swoim domu, powinieneś wymieniać ten filtr mniej więcej co trzy miesiące.

Ważne!

  • Stosowanie filtra z węglem aktywnym zwiększa poziom hałasu i nieznacznie zmniejsza wydajność ekstrakcji wody. Jest to jednak kompromis w zamian za czyste powietrze.
  • Ze względu na charakter produktu, filtry z węglem aktywnym nie podlegają recyklingowi.
  • Ze względów bezpieczeństwa i zdrowia produkt ten nie może zostać zwrócony, jeśli plastikowa torebka otaczająca filtr z węglem aktywnym jest otwarta.

MAR20WF3
5 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj filtra
Węglowy

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło