• Nowy
MEACODRY ARETE® One kondensacyjny osuszacz powietrza 25L/24h

MEACODRY ARETE® One kondensacyjny osuszacz powietrza 25L/24h

1 999,00 zł
Brutto

EAN: 5060409601777

SKU: M00025AR

  • Przeznaczony do dużych mieszkań i domów do 90 m².
  • Większa wydajność osuszania przy mniejszym zużyciu energii.
  • Mniejszy hałas – dwa razy cichszy niż standardowy osuszacz.
  • Filtr HEPA H13 usuwa 99,95% cząstek unoszących się w powietrzu, zapewniając całoroczną filtrację powietrza.
  • Można go wymienić na wysokiej jakości filtr węglowy.
  • Wygodny panel sterowania.
  • Opcja szybkiego suszenia prania.
  • 5 lat gwarancji producenta.

Hybrydowy osuszacz i oczyszczacz powietrza MeacoDry Arete® One 25l

Zdrowe i czyste powietrze jest bardzo ważne dla naszego zdrowia i komfortu.

Jesień to nie jedyny czas, kiedy utrzymanie odpowiedniej wilgotności w domu stanowi problem. Wilgotne powietrze to idealne środowisko do rozwoju grzybów i pleśni, które mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Osuszacze i oczyszczacze powietrza Arete chronią Twój dom i jakość powietrza, którym oddychasz. Dzięki najnowocześniejszej technologii jest wyjątkowo energooszczędna, cicha i efektywna. Model ten przeznaczony jest do pomieszczeń mieszkalnych o powierzchni do 90 m².

osuszacz-domowy-arete-garaz-700.png

Osuszacz i oczyszczacz powietrza Arete® One 25L to jedna z naszych najnowszych serii urządzeń, będąca wynikiem 5 lat badań i projektowania w oparciu o ponad 2000 opinii użytkowników.

Arete jest grecką boginią wszelkiej doskonałości, a to jest nasza Arete. Przywiązujemy dużą wagę do szczegółów i udoskonaliliśmy każdą interakcję między Tobą a naszymi oczyszczaczami powietrza. Rezultatem jest nasza gama najcichszych i najbardziej energooszczędnych osuszaczy, z wieloma specjalnymi funkcjami, które sprawią, że Twoje życie z Arete będzie przyjemne.

Każdy model wyposażony jest w filtr medyczny H13 HEPA, który może zastąpić filtr węglowy. Dzięki temu Arete może pełnić także funkcję oczyszczacza powietrza, realizując jedynie funkcję czyszczenia bez usuwania wilgoci. Wielofunkcyjny osuszacz Arete to idealne rozwiązanie problemów z kondensacją, pleśnią i wilgocią w domu, garażu, łodzi lub przyczepie kempingowej.

osuszacz-powietrza-domowy-arete.jpg
osuszacz-domowy-arete-garaz-700.png domowy-osuszacz-powietrza-arete-sypialnia.png osuszacz-powietrza-domowy-arete.jpg

Inteligentne pranie Arete suszy ubrania.

Za pomocą jednego przycisku, aby włączyć maksymalną wydajność na 6 godzin, Arete monitoruje zużycie energii i oszczędza energię, wyłączając sprężarkę, gdy wilgotność względna osiągnie 35% RH. Mocny wentylator pracuje stale, aby szybko i skutecznie wysuszyć ubrania.

Inteligentna wilgotność

Aby w pełni wykorzystać możliwości Arete, wystarczy nacisnąć przycisk. Arete zajmie się resztą. Określa odpowiednią prędkość wentylatora i zwiększa lub zmniejsza wydajność w zależności od potrzeb.

Tryb nocny

Arete jest tak cicha, że ​​można jej używać w spokoju w sypialni lub w jej pobliżu. Wystarczy nacisnąć przycisk trybu nocnego, aby wyłączyć wszystkie światła i dźwięki, a urządzenie będzie działać w trybie cichym. W dowolnym momencie sprawdź stan, aby upewnić się, że po 5 sekundach nastąpi powrót do trybu nocnego.

domowy-osuszacz-powietrza-arete-pranie-700.png
osuszacz-domowy-arete-panel-700.png

To najcichszy osuszacz powietrza

Nowa seria osuszaczy i oczyszczaczy Arete® była rozwijana przez pięć lat. A ponieważ wiemy, jak ważny dla naszych klientów jest niski poziom hałasu, spędziliśmy ostatnie dwa lata na badaniach, aby te osuszacze były najcichsze na rynku.

Zaletą jest to, że zużywa mniej energii.

Wiemy, jak bardzo nasi klienci uwielbiają osuszacze charakteryzujące się niskimi kosztami eksploatacji. Zazwyczaj wraz ze spadkiem poziomu hałasu wzrasta zużycie energii. Ale wszystko się zmieniło wraz z przybyciem Arete. Teraz jest w stanie zaoferować bardzo efektywne koszty eksploatacji, wysoką wydajność odsysania i najniższy w historii poziom hałasu. W porównaniu do standardowego osuszacza o podobnej wydajności i dużej mocy (600 W), Arete 25L kosztuje o ponad 600 zł taniej w eksploatacji rocznie.

Proste sterowanie

Nie są wymagane żadne skomplikowane kontrole. Wystarczy nacisnąć duży, inteligentny przycisk nawilżania (“Smart Humidity”), aby skonfigurować i uruchomić osuszacz. Arete zajmie się resztą.

Dlaczego zbiornik jest ważny

Dzięki wysokiej wydajności osuszania zbiornik na skropliny się szybko zapełnia. To właśnie ta czynność jest najczęściej wykonywana przez użytkowników osuszaczy powietrza . Arete® One 25L posiada zbiornik o pojemności 4,8 litra. Wyjątkowo łatwe jest opróżnianie zbiornika bez kapiącej wody. Jeśli chcesz podłączyć ciągłe odprowadzenie wody możesz to zrobić w prosty sposób. 

Nakrętka zbiornika posiada adapter pozwalający na użycie węża ogrodowego o standardowej długości. Oszczędza to więcej plastiku na planecie, a także pozwala zaoszczędzić pieniądze.

ZWRÓĆMY UWAGĘ NA DETALE

osuszacz-powietrza-domowy-wlot-arete1.png domowy-osuszacz-powietrza-ko-a-arete2.png osuszacz-domowy-arete-uchwyt.png domowy-osuszacz-arete4.png osuszacz-domowy-arete-filtr-arete0.png
Dzięki bocznemu wlotowi powietrza osuszacz jest dyskretny na ścianie.  Kółka schowane są za obudową, dzięki czemu osuszacz zmieści się w każdym pomieszczeniu.  Za eleganckimi liniami kryje się praktyczny uchwyt do przenoszenia. Kabel nie będzie się plątał nawet wtedy, gdy osuszacz nie będzie używany. Filtr można łatwo wyczyścić od boku, bez konieczności przesuwania osuszacza.
M00025AR
5 Przedmioty

Arkusz danych

Przeznaczenie
domowa
Urządzenie na kółkach
tak
Typ osuszacza
kondensacyjny
Maks. powierzchnia pomieszczenia
do 90 m²
Jonizacja
Nie
Przepływ powietrza (w m3 /godz)
150 / 175 m³/h
Pojemność zbiornika na wodę
4,8 L
Ilość prędkości pracy
2
Rodzaj filtra
Zmywalny filtr przeciw kurzowy oraz filtr HEPA H13, opcjonalnie filtr węglowy
Poziom głośności (maks)
40 / 42 dB
Zużycie energii
215 - 310 W
Gwarancja na urządzenie
5 lat
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
562 x 376 x 232 mm
Waga w kg
16
Kolor
Biały
Timer
Nie
Higrostat
Tak
Blokada rodzicielska
Tak
Wydajność osuszania powietrza
25 l / 24h

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło