Oczyszczacz powietrza AeraMax ™ SE Fellowes

Oczyszczacz powietrza AeraMax ™ SE Fellowes

2 309,00 zł
Brutto

EAN: 43859781850

SKU: 9799301

Technologia oczyszczaczy powietrza Fellowes AeraMax™ została specjalnie opracowana, aby skutecznie oczyszczać powietrze w pomieszczeniach i usuwać szkodliwe alergeny oraz zanieczyszczenia. Zalecany do pomieszczeń o powierzchni do 50m2.

Kup wybrane modele produkty Fellowes i zarejestruj ich zakup na stronie www.fellowes-promotion.com, aby otrzymać zwrot części ceny zakupu. Oferta obowiązuje przy zakupie od 1.04 do 30.06.2024. Szczegółowe warunki promocji dostępne na stronie www.fellowes-promotion.com

Technologia oczyszczaczy powietrza Fellowes AeraMax™ została specjalnie opracowana, aby skutecznie oczyszczać powietrze w pomieszczeniach i usuwać szkodliwe alergeny oraz zanieczyszczenia. Wystarczy je włączyć i pozostawić, aby automatycznie oczyszczały powietrze – 24 godziny na dobę!

Przeznaczenie: zalecany do pomieszczeń o powierzchni do 50m2, dostarcza 5 wymian powietrza na godzinę (dla wysokości pomieszczenia 2,4m)

Filtracja HEPA H13: usuwa do 99.95% cząstek tak małych jak 0,1 mikrona, w tym alergeny, takie jak pyłki, kurz i łupież zwierząt domowych

Eliminacja nieprzyjemnych zapachów: filtr wstępny usuwa widoczne cząstki unoszące się w powietrzu, filtr węglowy aktywnie usuwa brzydkie zapachy i lotne związki organiczne ​

Wykrywanie i dostosowanie: czujniki monitorują jakość powietrza i automatycznie dostosowują prędkość oczyszczania, aby utrzymać zawsze czyste powietrze  ​

Trwałość: zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o długotrwałym użytkowaniem potwierdzoną 3-letnią gwarancją ​

Ponad 100 lat innowacji: skupiając się na jakości, Fellowes poświęca się opracowywaniu rozwiązań, które pomogą Ci być najlepszym.

Bardzo ciche działanie - Oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax™ wyposażony jest w wentylator o trzech prędkościach i charakteryzuje się niezwykle cichym działaniem, dzięki czemu jest idealny do 24-godzinnego użytkowania. 

Łatwa konserwacja - Aby uzyskać optymalną wydajność, filtr łączony należy wymieniać , gdy zaświeci się wskaźnik filtra lub co około 12 miesiące w standardowych warunkach użytkowania. 

Czujnik AeraSmart™ - Ten oczyszczacz powietrza wyposażono w czujnik jakości powietrza, który automatycznie reguluje prędkość wentylatora, zapewniając czystość powietrza. Czystość powietrza wskazują zielone, bursztynowe i czerwone lampki.

Ustawienie trzech prędkości - Od cichego trybu zapewniającego energooszczędną pracę , po tryb turbo zapewniający najskuteczniejsze oczyszczanie powietrza.

Tryb nocny - praca z najniższą prędkością wentylatora, wygaszeniem ekranu. Delikatnie podświetlona jedynie kontrolka "Sleep"

Lampki wskaźnika wymiany filtra - Informuje o konieczności wymiany filtra True Hepa oraz węglowego, w zależności od ich zużycia.

Trójstopniowy system oczyszczania - Filtr węglowy, filtr True HEPA 13 (99.95%), Filtr wstępny.

Blokada rodzicielska - Przytrzymując równocześnie przyciski "Speed" i "Power" przez 5 sekund, aktywujemy funkcję blokady panelu sterującego.

Panel sterowania

  1. TIMER - 2,4 lub 8 godzin
  2. MODE: Manual, Auto, Sleep
  3. Prędkość pracy wentylatora, ręczny wybór jednej z 3 prędkości
  4. Zasilanie
  5. Wyświetlacz z kontrolką wymiany filtra

9799301
10 Przedmioty

Arkusz danych

Przeznaczenie
domowa
ogólnobiurowa
Maks. powierzchnia pomieszczenia
55 mkw
Ilość etapów filtracji
3 (wstępny, HEPA, węglowy)
Rodzaj wskaźnika jakości powietrza
Pyłowy
Wyświetlacz numeryczny
Przepływ powietrza (w m3 /godz)
602
Ilość prędkości pracy
3
Rodzaj filtra
3 w 1 filtr 360°
HEPA H13
Tryb nocny
Tak
Poziom głośności (maks)
47.3, 59.5, 68.5 dB
Gwarancja na urządzenie
3 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
74,5 x 32 x 32 cm
Kolor
Biały
Rodzaj produktu
Oczyszczacz powietrza
Pobór mocy silnika
9, 25, 70
Tryb auto
Tak
Czujnik zanieczyszczeń
pyłowy (PM2,5)
Wskaźnik jakości powietrza
Tak
Blokada rodzicielska
Tak
Rodzaj dostarczania powietrza
Wlot po bokach / wylot powietrza górny

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło