• Obecnie brak na stanie
Profesjonalny oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax® Pro AM4 PC 9573901

Profesjonalny oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax® Pro AM4 PC

8 559,00 zł
Brutto

EAN: 43859722235

SKU: 9573901

Model do montażu naściennego, wyposażony w 2 silniki elektryczne, rekomendowana powierzchnia pomieszczenia 65-110 m2. Technologia PureView: wbudowany wyświetlacz prezentuje bieżące informacje o pracy urządzenia oraz stan monitowanego powietrza.

baner_www_mobile_PL_Covid_19_Test_Claim_707_600px.jpg

 • Ponad 99,99% skuteczność w usuwaniu koronawirusa Covid-19*

*Oczyszczacze powietrza Fellowes AeraMax® Pro AM3 i AM4 w niezależnych testach laboratoryjnych uzyskały 99,9999% skuteczności w usuwaniu stężonego aerozolu koronawirusa SARS-CoV-2 podczas jednego cyklu przepływu powietrza przez urządzenie. Ponadto w oparciu o niezależne badania laboratoryjne przeprowadzone w komorze testowej o pojemności 20 m3 wykazano, że oczyszczacze powietrza Fellowes AeraMax® Pro są skuteczne w zmniejszaniu stężenia ludzkiego koronawirusa 229E rozpylonego w powietrzu, osiągając 99,99% redukcji ilości wirusa w ciągu 1 godziny pracy.

 • Technologia PureView: wbudowany wyświetlacz prezentuje bieżące informacje o pracy urządzenia oraz stan monitorowanego powietrza. Można kontrolować poziom zanieczyszczeń na wlocie do PureView, jak również jakość powietrza po oczyszczeniu na wylocie.
 • Skutecznie przechwytują 99,97% unoszących się w powietrzu cząstek stałych, tak małych jak 0,3 mikrona, w tym: wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby, roztocza, pyłki, lotne związki organiczne oraz SMOG.
 • Oczyszczacze zaprojektowane do pracy trybie ciągłym (24h przez 365 dni) w pomieszczeniach publicznych o dużej powierzchni i liczbie użytkowników. Zabezpieczenia termiczne chronią przed przegrzaniem i przeciążeniem oraz zapewniają możliwość kilkukrotnego oczyszczenia powietrza w ciągu godziny.
 • Technologia EnviroSmart™ oparta na czujnikach: obecności osób w pomieszczeniu (ruch i dźwięk) oraz kontroli zanieczyszczania powietrza (PM2,5, PM10  oraz zapachy), automatycznie dostosowuje pracę do panujących warunków, optymalizując działanie i pobór energii. Urządzenie jako jedyne w Polsce posiada dwa  laserowe czujniki na wlocie i wylocie, które nieustanne monitorują jakość powietrza.
 • Wzmocniona odbudowa, zamykany panel kontrolny sprawiają, że urządzenie jest odporne na uszkodzenia, promieniowanie UV i uniemożliwiony jest dostęp osób nieupoważnionych.
 • Zamknięte, trwałe, zabezpieczone termicznie, bezszczotkowe silniki umożliwiające cichą pracę nawet przy wysokim poziomie zanieczyszczeń i o długim okresie bezawaryjnego działania.
 • Filtry True HEPA™ posiadają skompresowane mechanicznie krawędzie eliminujące nieszczelności oraz uszczelki gwarantujące pełny proces filtracji, eliminując powietrze oboczne uchodzące poprzez nieszczelności w tradycyjnych rozwiązaniach.
 • Nowoczesne i eleganckie wzornictwo idealnie wpasowuje się w różne style architektoniczne.
 • Oczyszczacze AeraMax® mogą działać samodzielnie lub współpracować z istniejącymi systemami wentylacji i klimatyzacji uzupełniając ich działanie.
 • Rekomendowane zastosowania oczyszczaczy powietrza: żłobki, przedszkola, szkoły, sale zabaw, szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie i stomatologiczne, przychodnie weterynaryjne, biura, hotele, sale konferencyjne, restauracje, stołówki, urzędy opieki, siłownie, kluby fitness, szatnie, toalety, inne miejsca publiczne oraz  domy mieszkalne.
 • Oczyszczacze AeraMax® Pro otrzymały certyfikat Airmid Healthgroup potwierdzający 99,9% skuteczność w usuwaniu wirusa grypy.
 • Posiada atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (PZH).

Jak działają? Oczyszczacze AeraMax® oczyszczają powietrze w 4 krokach:

 1. Filtr wstępny: przechwytuje największe cząstki i zwiększa trwałość filtrów węglowych i True HEPA™
 2. Filtr węglowy: pochłania zapachy jak również lotne związki organiczne, zamiast ich maskowania
 3. Filtr True HEPA™: przechwytuje 99,97% unoszących się w powietrzu cząstek stałych (tak małych jak 0,3 mikrona) w tym smog (pyły PM2.5, PM10, benzopireny i inne), alergeny, zarazki, wirusy, bakterie i zarodniki pleśni. Powłoka antybakteryjna w filtrach True HEPA™ redukuje rozwój bakterii i grzybów w filtrze
 4. Dwubiegunowy jonizator: poprawia wydajność filtru w wychwytywaniu cząstek stałych

1.jpg

9573901

Arkusz danych

Przeznaczenie
domowa
ogólnobiurowa
Maks. powierzchnia pomieszczenia
65-110
Ilość etapów filtracji
4 (węglowy, HEPA H13, PlasmaTrue, Aera safe)
Jonizacja
PlasmaTrue
Przepływ powietrza (w m3 /godz)
260, 316, 381, 476, 748 + tryb TURBO
Ilość prędkości pracy
5
Rodzaj filtra
HEPA H13
Węglowy
Poziom głośności (maks)
42, 44, 51, 53, 68
Zużycie energii
8, 12, 18, 35, 180
Gwarancja na urządzenie
5 lat
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
497 x 881 x 228 mm
Waga w kg
15,87
Kolor
Srebrny
Tryb auto
Tak
Czujnik zanieczyszczeń
VOC (lotnych związków organicznych)
pyłowy (PM2,5)
Wskaźnik wymiany filtra
tak, dla każdego filtra

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło