• Obecnie brak na stanie
Ecoair Summit-S kondensacyjny osuszacz powietrza 12L/24h

Ecoair Summit-S kondensacyjny osuszacz powietrza 12L/24h

1 349,00 zł
Brutto

EAN: 5051462013447

SKU: DC-100016

EcoAir Summit S to osuszacz powietrza o wydajności 12l/24h, który cechują kompaktowe wymiary i niski pobór prądu (156 W).

Oferuje 3-stopniową filtrację, wykorzystując filtry węglowy, PET i przeciwpyłowy. Posiada 2-litrowy zbiornik z wyłącznikiem przepełnieniowym. W zestawie znajduje się także wąż do odprowadzania skroplin. Wbudowany higrostat na bieżąco kontroluje warunki w pomieszczeniu i dba o osiągnięcie i utrzymanie optymalnej wilgotności. Urządzenie oferuje 3 tryby: ręczny, suszenia prania i sleep.

 Osuszacz powietrza EcoAir Summit S wyróżniają elegancki design i kompaktowe rozmiary. Na przedzie urządzenia znajduje się panel sterowania, który umożliwia pełną kontrolę nad ustawieniami. Wśród opcji znajdziemy m.in. timer, dzięki któremu można ustawić czas automatycznego włączenia czy wyłączenia o określonym czasie. Urządzenie oferuje także blokadę rodzicielską, która zabezpiecza przed wprowadzeniem niepożądanych zmian. Na wyświetlaczu znajdziemy cyfrowy wskaźnik wilgotności, a dodatkowa dioda informuje o nim za pomocą 3-stopniowej skali kolorystycznej. W osuszaczu nie zabrakło również funkcji automatycznego odszraniania, która zapewnia pracę w szerokim zakresie temperatur.

Inteligentny i wydajny osuszacz EcoAir Summit S

Kompaktowy osuszacz EcoAir Summit S zapewnia wydajność na poziomie 12 litrów na dobę. Skuteczne działanie w szerokim zakresie temperatur (5-25℃) zapewnia zastosowana funkcja automatycznego odszraniania. Parownik zostaje zabezpieczony przed oblodzeniem i zanieczyszczeniami. Urządzenie zapewnia także długą pracę bez konieczności wylewania wody - dostępne są zarówno pojemny, 2-litrowy zbiornik, jak i wąż do stałego odprowadzania skroplin.

EcoAir Summit S jest wyposażony w higrostat - urządzenie do kontroli wilgotności. Dane prezentuje cyfrowy wskaźnik. O poziomie wilgotności względnej informuje również 3-stopniowa skala kolorystyczna, w której każdy z kolorów oznacza:

niebieski - wilgotność poniżej 40%;

zielony - optymalną wilgotność w zakresie 40-60%;

czerwony - wilgotność powyżej 60%.

To cenne wskazówki podczas używania trybu manualnego, który pozostawia do dyspozycji 2 prędkości wentylatora*.

Higrostat w osuszaczu EcoAir Summit S to realne wsparcie w procesie osiągania i utrzymywania optymalnych parametrów w pomieszczeniu. Urządzenie oferuje dzięki niemu 2 tryby pracy:

  • tryb suszenia prania (auto), który można uruchomić po podłączeniu wężyka do stałego odprowadzania skroplin - osuszacz samoczynnie dobiera prędkość wentylatora do aktualnych potrzeb;
  • tryb sleep, w którym urządzenie pracuje na najniższych obrotach i przy wygaszonych wskaźnikach, zapewniając domownikom komfortowe warunki do wypoczynku.

 

3-etapowa filtracja powietrza

EcoAir Summit S to nie tylko sprawna kontrola wilgotności, ale również skuteczne usuwanie zanieczyszczeń. W urządzeniu pojawiły się filtry, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia. Dzięki nim powietrze w pomieszczeniu jest rześkie i świeże. Takie rozwiązanie doceniają szczególnie alergicy i osoby zmagające się z chorobami układu oddechowego. 

 

W osuszaczu powietrza EcoAir Summit S zastosowano:

  • filtr węglowy usuwający nieprzyjemne zapachy,
  • filtr PET zatrzymujący kurz i sierść zwierząt,
  • filtr przeciwpyłowy zabezpieczający przed pyłkami.

 

Żywotność filtrów do osuszacza EcoAir Summit S wynosi ok. 6 miesięcy. Użytkownik powinien pamiętać, by raz w miesiącu przeprowadzić niezbędne czynności konserwacyjne. W ten sposób utrzyma pełną skuteczność ich działania.

Dodatkowe funkcje w osuszaczu EcoAir Summit S

Osuszacz powietrza EcoAir Summit S jest doceniany nie tylko ze względu na swoją skuteczność. Użytkownicy chwalą również jego funkcjonalność. W urządzeniu zastosowano bowiem funkcje dodatkowe:

  • timer, który pozwala zaprogramować czas automatycznego włączenia lub wyłączenia urządzenia o określonej porze;
  • blokadę rodzicielską, która umożliwia całkowite zablokowanie panelu sterowania, by nie doszło do wprowadzenia niechcianych zmian.

 

Niezwykle ważna jest również mobilność osuszacza powietrza EcoAir Summit S. Wpływają na nią nie tylko kompaktowe rozmiary, ale również zastosowane ukryte kółka i wygodny uchwyt.

DC-100016

Arkusz danych

Urządzenie na kółkach
nie
Typ osuszacza
kondensacyjny
Maks. powierzchnia pomieszczenia
20 m²
Jonizacja
Nie
Przepływ powietrza (w m3 /godz)
b.d m³/h
Pojemność zbiornika na wodę
2 L
Ilość prędkości pracy
2
Rodzaj filtra
Węglowy
Poziom głośności (maks)
36 dB
Zużycie energii
156 W
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
280 x 500 x 200 mm
Waga w kg
12
Kolor
Srebrny
Timer
Tak
Higrostat
Tak
Blokada rodzicielska
Tak
Wydajność osuszania powietrza
12 l / 24h

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło