• Obecnie brak na stanie
Ecoair DD3 Slimline adsorpcyjny osuszacz powietrza 10L/24h

Ecoair DD3 Slimline adsorpcyjny osuszacz powietrza 10L/24h

2 049,00 zł
Brutto

EAN: 5051462013508

SKU: DD-1000018

EcoAir DD3 Slimline o wydajności sięgającej 10 litrów dziennie, doskonały do domów, domków kempingowych, łodzi, jachtów, pracowni i innych miejsc narażonych na nadmierną wilgoć.

Urządzenie oferuje bardzo dobre parametry pod względem głośności (36-49 dB(A)) i poboru prądu (370-680 W). Producent zastosował w nim zmywalny filtr o właściwościach antybakteryjnych. Dla komfortu użytkownika osuszacz dysponuje 3-litrowym zbiornikiem na skropliny. Funkcja auto stop sprawia natomiast, że wyłączy się, gdy pojemnik będzie pełny. Dodatkowym rozwiązaniem jest timer umożliwiający ustawienie czasu automatycznego uruchomienia lub wyłączenia po 2, 4, 8 lub 12 godzinach. Urządzenie posiada także praktyczny składany uchwyt.

Skuteczny osuszacz EcoAir DD3 Slimline

Osuszacz powietrza EcoAir DD3 Slimline o przeznaczeniu domowym wyróżnia wydajność i komfortowa obsługa. W urządzeniu pojawił się higrostat, który na bieżąco kontroluje poziom wilgotności w pomieszczeniu oraz pozwala osiągnąć i utrzymać jej pożądaną wysokość. Inteligentna funkcja Auto Toggle sprawia, że sprzęt samodzielnie kontroluje parametry swojej pracy względem zastanych warunków. Dzięki temu osiąga dużą skuteczność przy optymalnym zużyciu energii.

Dodatkowym rozwiązaniem w osuszaczu powietrza EcoAir Slimline jest zmywalny filtr z cząsteczkami nanosrebra. Wykazując właściwości bakteriobójcze, sprawia, że powietrze nadmuchiwane do wnętrza jest pozbawione szkodliwych drobnoustrojów.

 

Inteligentne tryby pracy

Osuszacz EcoAir DD3 Slimline może pracować w kilku zróżnicowanych trybach pracy. Oferuje:

  • tryb AUTO - zapewnia pracę z bardzo dużą prędkością do chwili, w której różnica poziomów wilgotności zadanej i rzeczywistej nie jest mniejsza niż 5%;
  • tryb ECONOMY - działa ze średnią prędkością wentylatora, zapewniając optymalne warunki wewnątrz pomieszczenia;
  • tryb HIGH - gwarantuje ciągłą pracę na najwyższych obrotach, by w maksymalnie krótkim czasie zapewnić obniżenie wilgotności względnej w pomieszczeniu. 

Dodatkowym rozwiązaniem jest praca ciągła - funkcja suszenia prania jest dostępna po podłączeniu wężyka do odprowadzania skroplin. Taki tryb to częsty wybór jesienią i zimą w suszarniach. Znacząco przyspiesza schnięcie ubrań, a jednocześnie nie wymaga stałej kontroli poziomu napełnienia zbiornika.

 

Wygodna obsługa

Nowoczesny osuszacz powietrza EcoAir DD3 Slimline jest wyposażony także w rozwiązania dodatkowe, które mają wpływ na komfort obsługi. Znajdziesz w nim timer umożliwiający ustawienie czasu automatycznego włączenia lub wyłączenia po 2, 4, 8 lub 12 godzinach. Dla wygody użytkownika zastosowano także praktyczny składany uchwyt ułatwiający transport.

Dodatkowym rozwiązaniem jest również czujnik przechyłu, który wyłącza sprzęt, gdy ten znajduje się w nieodpowiedniej pozycji. 

Ulepszona technologia E7S — oszczędność energii

Automatyczne zatrzymanie, gdy wilgotność otoczenia osiągnie żądane ustawienie.

Automatyczne włączenie, gdy wilgotność otoczenia wzrośnie powyżej żądanego ustawienia.

DD-1000018

Arkusz danych

Przeznaczenie
domowa
Urządzenie na kółkach
nie
Typ osuszacza
adsorbcyjny
Maks. powierzchnia pomieszczenia
85 m²
Jonizacja
Nie
Przepływ powietrza (w m3 /godz)
b.d m³/h
Pojemność zbiornika na wodę
3 L
Ilość prędkości pracy
2
Poziom głośności (maks)
36 / 49 dB
Zużycie energii
370-680 W
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
317 x 499 x 213 mm
Waga w kg
6,8
Kolor
Biały
Timer
Tak
Higrostat
Tak
Wydajność osuszania powietrza
10 L / 24h

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło