• Obecnie brak na stanie
Ecoair DD3 MK2 Classic adsorpcyjny osuszacz powietrza 10L/24h

Ecoair DD3 MK3 Classic adsorpcyjny osuszacz powietrza 10L/24h

2 349,00 zł
Brutto

EAN: 5051462013621

SKU: DD2-100005

EcoAir DD3 Classic MK3 to osuszacz adsorpcyjny o wydajności 10,5l/24h, który sprawdzi się w pomieszczeniach domowych.

Jest wyposażony w wyświetlacz informujący o wysokości wilgotności względnej - zarówno aktualnej, jak i zadanej przez użytkownika. Daje możliwość ustawienia jednego z 5 poziomów: 40/45/55/60/65%. Oferuje aż 3 tryby pracy: AUTO, ECONOMY lub HIGH. Dodatkowo działa w nim funkcja auto toggle - dzięki higrostatowi samoczynnie wybiera optymalne parametry. Zapewnia także tryb ciągły. Funkcję suszenia prania można uruchomić po podpięciu węża do odprowadzania skroplin.

Osuszacz powietrza EcoAir DD3 Classic MK3 został odznaczony nagrodą Best Buy brytyjskiego magazynu Which? Urządzenie oferuje bardzo dobre parametry pod względem głośności (36-47 dB(A)) i poboru prądu (420-735 W). Producent zastosował w nim zmywalny filtr o właściwościach antybakteryjnych. Dla komfortu użytkownika osuszacz dysponuje dużym, aż 4,2-litrowym zbiornikiem na skropliny. Funkcja auto stop sprawia natomiast, że wyłączy się, gdy pojemnik będzie pełny. Dodatkowym rozwiązaniem jest timer umożliwiający ustawienie czasu automatycznego uruchomienia lub wyłączenia po 2, 4, 8 lub 12 godzinach. Urządzenie posiada także praktyczny składany uchwyt.

Skuteczny osuszacz EcoAir DD3 Classic MK3

Osuszacz powietrza EcoAir DD3 Classic MK3 o przeznaczeniu domowym wyróżnia wydajność i komfortowa obsługa. W urządzeniu pojawił się higrostat, który na bieżąco kontroluje poziom wilgotności w pomieszczeniu oraz pozwala osiągnąć i utrzymać jej pożądaną wysokość. Inteligentna funkcja Auto Toggle sprawia, że sprzęt samodzielnie kontroluje parametry swojej pracy względem zastanych warunków. Dzięki temu osiąga dużą skuteczność przy optymalnym zużyciu energii.

Dodatkowym rozwiązaniem w osuszaczu powietrza EcoAir DD3 Classic MK3 jest zmywalny filtr z cząsteczkami nanosrebra. Wykazując właściwości bakteriobójcze, sprawia, że powietrze nadmuchiwane do wnętrza jest pozbawione szkodliwych drobnoustrojów.

 

Inteligentne tryby pracy

Osuszacz EcoAir DD3 Classic MK3 może pracować w kilku zróżnicowanych trybach pracy. Oferuje:

  • tryb AUTO - zapewnia pracę z bardzo dużą prędkością do chwili, w której różnica poziomów wilgotności zadanej i rzeczywistej nie jest mniejsza niż 5%;
  • tryb ECONOMY - działa ze średnią prędkością wentylatora, zapewniając optymalne warunki wewnątrz pomieszczenia;
  • tryb HIGH - gwarantuje ciągłą pracę na najwyższych obrotach, by w maksymalnie krótkim czasie zapewnić obniżenie wilgotności względnej w pomieszczeniu. 

 

Do dyspozycji użytkownika pozostaje także ręczna kontrola parametrów powietrza. Może wybrać jeden z 5 poziomów wilgotności zaprogramowanych w osuszaczu EcoAir DD3 Classic MK3: 40, 45, 50, 55 i 60%. Urządzenie będzie dążyło do jak najszybszego zapewnienia określonych warunków.

Dodatkowym rozwiązaniem jest praca ciągła - funkcja suszenia prania jest dostępna po podłączeniu wężyka do odprowadzania skroplin. Taki tryb to częsty wybór jesienią i zimą w suszarniach. Znacząco przyspiesza schnięcie ubrań, a jednocześnie nie wymaga stałej kontroli poziomu napełnienia zbiornika.

Wygodna obsługa

Nowoczesny osuszacz powietrza EcoAir DD3 Classic MK3 jest wyposażony także w rozwiązania dodatkowe, które mają wpływ na komfort obsługi. Znajdziesz w nim timer umożliwiający ustawienie czasu automatycznego włączenia lub wyłączenia po 2, 4, 8 lub 12 godzinach. Dla wygody użytkownika zastosowano także praktyczny składany uchwyt ułatwiający transport.

Na wyświetlaczu osuszacza powietrza EcoAir DD3 Classic MK3 możesz odczytać nie tylko poziom wilgotności. Pojawia się na nim także wskaźnik błędu, który informuje o m.in. konieczności przeprowadzenia czynności konserwacyjnych filtra, przegrzaniu urządzenia czy niewłaściwej dla urządzenia temperaturze otoczenia. Dodatkowym rozwiązaniem jest również czujnik przechyłu, który wyłącza sprzęt, gdy ten znajduje się w nieodpowiedniej pozycji.

 

Wydajność (l/24h): 10,5

Zbiornik na wodę (l): 4,2

Przepływ powietrza:

Sterowanie: elektroniczny panel

Odprowadzanie ciągłe: tak

Zużycie energii (W): 420-735 

Timer: 2, 4, 8, 12 h

Głośność (dB(A)): 36/47 

Technologia: absorpcyjna

Kolor: biały

Gwarancja (lata): 2 

Waga (kg): 7,5

DD2-100005

Arkusz danych

Przeznaczenie
domowa
Urządzenie na kółkach
nie
Typ osuszacza
adsorbcyjny
Maks. powierzchnia pomieszczenia
120 m²
Jonizacja
Nie
Przepływ powietrza (w m3 /godz)
144 / 276 m³/h
Pojemność zbiornika na wodę
4,2 L
Ilość prędkości pracy
2
Poziom głośności (maks)
36 / 47 dB
Zużycie energii
420 - 735 W
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
379 x 520 x 239 mm
Waga w kg
7,5
Kolor
Biały
Timer
Tak
Higrostat
Tak
Wydajność osuszania powietrza
10 L / 24h

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło