Dyfuzor olejków Stylies Elara - technologia zimnej dyfuzji

Dyfuzor olejków Stylies Elara - technologia zimnej dyfuzji

223,00 zł
Brutto

EAN: 7640115592170

SKU: ELAR0001

Elara. Przenieś się w nieograniczony świat zapachów.

Na świecie unoszą się najróżniejsze zapachy. Każdy niesie ze sobą skojarzenia, wspomnienia, obrazy – te najpiękniejsze nauczyliśmy się chować pod różnymi postaciami. Dzięki dyfuzorowi Elara oraz najwyższej jakości olejkom i żelom zapachowym marki Stylies otoczysz się pozytywną aurą harmonii i piękna.

Kolor

Poznaj dyfuzor Elara
Estetyczna obudowa zaprojektowana przez szwajcarskiego projektanta Fabiana Zimmerli, dostępna w trzech kolorach: fioletowym, białym i czarnym

Dwie gąbki przeznaczone na olejki zapachowe
Regulacja czasu – funkcja timer (2 godziny pracy);
funkcja interval (10 min. pracy i 20 min. przerwy).

Elara pracuje tak, żeby to Ci było wygodnie Silniejszy lub delikatniejszy zapach – dwa poziomy pracy: słabszy, dzięki któremu otrzymasz subtelny, delikatny zapach, oraz mocniejszy, który przyniesie intensywniejsze doznania.  

Technologia zimnej dyfuzji – Elara wytwarza z olejku lub żelu leciutką mikromgiełkę, która łączy się z cząsteczkami powietrza i roznosi zapach po całym pomieszczeniu, i dużym, i małym. Co więcej, zapach unosi się w powietrzu o wiele dłużej niż np. w przypadku kominka zapachowego. Bez podgrzewania, bez odparowywania – dzięki temu struktura substancji zapachowej pozostaje wciąż  taka sama, co zapewnia jej znacznie większą trwałość!  

Wygodna obsługa - dyfuzor Elara można podłączać na kilka sposobów: USB, adapter, baterie AA (zwykłe i akumulatorki). Łatwa, intuicyjna obsługa, cicha praca i energooszczędność Całkowite bezpieczeństwo – bez alkoholu, bez zagrożenia szkodliwymi substancjami chemicznymi. Żele nie są podgrzewane, a mgiełka nie osiada na meblach ani na innych powierzchniach, tylko w całości rozprowadzana jest w powietrzu.   

Kompaktowa, dyskretna, elegancka Elara niesie ze sobą radość z najpiękniejszych zapachów skrytych w niewielkim urządzeniu, które postawić możesz na biurku, kominku czy półce.

Jaki wkład wybrać do dyfuzora olejków eterycznych Elara?

W dyfuzorze Elara możesz stosować zarówno olejki eteryczne lub zapachowe (kilka kropel na gąbkę), jak i trwałe, wysokiej jakości żele zapachowe Stylies (zalecane).

 

Czym się różnią żele zapachowe Stylies od tradycyjnych olejków eterycznych?

 • formuła oparta na tzw. zimnej dyfuzji, na chwilę obecną najbardziej zaawansowanej technice uwalniania zapachów
 • trwały, uwalniany sukcesywnie aromat, dzięki czemu możesz się nim cieszyć nawet 30 dni bez konieczności wymiany wkładu!
 • biodegradowalny
 • bezpieczny
 • estetyczne, aluminiowe pudełko ucieszy najwybredniejsze gusta
 • certyfikat IFRA (International Frangrance Association), stowarzyszenia, którego celem jest tworzenie reguł i zasad produkcji i stosowania substancji zapachowych
 • odpowiednie do dyfuzora Stylies Elara
 • 60 gram.

Dodatkowe funkcje:

 • funkcja aroma wave,
 • zasilanie z 3 źródeł,
 • timer

 

Projekt: Fabian Zimmerli

ELAR0001
8 Przedmioty

Arkusz danych

Przeznaczenie
domowa
przybiurkowa
Maks. powierzchnia pomieszczenia
25 m2
Zużycie energii
1,3 W
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
74 x 74 x 100
Waga w kg
0,190
Kolor
Biały
Inny
Szary

Specyficzne kody

ean13
7640115592170

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło