• Obecnie brak na stanie
AeraMax® Pro AM IVS: AeraMax® AM Pro IV S

Profesjonalny oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax® Pro AM4S

7 379,00 zł
Brutto

EAN: 43859688258

SKU: 9451301

Oczyszczacze AeraMax® Pro zaprojektowano tak, aby eliminowały zanieczyszczenia z powietrza w miejscach, gdzie jest to niezbędne. Model do montażu naściennego, wyposażony w 2 silniki elektryczne, rekomendowana powierzchnia pomieszczenia 56–130 m2.

baner_www_mobile_PL_Covid_19_Test_Claim_707_600px.jpg

 • Ponad 99,99% skuteczność w usuwaniu koronawirusa Covid-19*

*Oczyszczacze powietrza Fellowes AeraMax® Pro AM3 i AM4 w niezależnych testach laboratoryjnych uzyskały 99,9999% skuteczności w usuwaniu stężonego aerozolu koronawirusa SARS-CoV-2 podczas jednego cyklu przepływu powietrza przez urządzenie. Ponadto w oparciu o niezależne badania laboratoryjne przeprowadzone w komorze testowej o pojemności 20 m3 wykazano, że oczyszczacze powietrza Fellowes AeraMax® Pro są skuteczne w zmniejszaniu stężenia ludzkiego koronawirusa 229E rozpylonego w powietrzu, osiągając 99,99% redukcji ilości wirusa w ciągu 1 godziny pracy.

 • Technologia PureView: wbudowany wyświetlacz prezentuje bieżące informacje o pracy urządzenia oraz stan monitorowanego powietrza. Można kontrolować poziom zanieczyszczeń na wlocie do PureView, jak również jakość powietrza po oczyszczeniu na wylocie.
 • Skutecznie przechwytują 99,97% unoszących się w powietrzu cząstek stałych, tak małych jak 0,3 mikrona, w tym: wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby, roztocza, pyłki, lotne związki organiczne oraz SMOG.
 • Oczyszczacze zaprojektowane do pracy trybie ciągłym (24h przez 365 dni) w pomieszczeniach publicznych o dużej powierzchni i liczbie użytkowników. Zabezpieczenia termiczne chronią przed przegrzaniem i przeciążeniem oraz zapewniają możliwość kilkukrotnego oczyszczenia powietrza w ciągu godziny.
 • Technologia EnviroSmart™ oparta na czujnikach: obecności osób w pomieszczeniu (ruch i dźwięk) oraz kontroli zanieczyszczania powietrza (PM2,5, PM10  oraz zapachy), automatycznie dostosowuje pracę do panujących warunków, optymalizując działanie i pobór energii. Urządzenie jako jedyne w Polsce posiada dwa  laserowe czujniki na wlocie i wylocie, które nieustanne monitorują jakość powietrza.
 • Możliwość bezpiecznego montażu na ścianie (ważne w pomieszczeniach, gdzie przebywają dzieci!).
 • Wzmocniona odbudowa, zamykany panel kontrolny sprawiają, że urządzenie jest odporne na uszkodzenia, promieniowanie UV i uniemożliwiony jest dostęp osób nieupoważnionych.
 • Zamknięte, trwałe, zabezpieczone termicznie, bezszczotkowe silniki umożliwiające cichą pracę nawet przy wysokim poziomie zanieczyszczeń i o długim okresie bezawaryjnego działania.
 • Filtry True HEPA™ posiadają skompresowane mechanicznie krawędzie eliminujące nieszczelności oraz uszczelki gwarantujące pełny proces filtracji, eliminując powietrze oboczne uchodzące poprzez nieszczelności w tradycyjnych rozwiązaniach.
 • Nowoczesne i eleganckie wzornictwo idealnie wpasowuje się w różne style architektoniczne.
 • Oczyszczacze AeraMax® mogą działać samodzielnie lub współpracować z istniejącymi systemami wentylacji i klimatyzacji uzupełniając ich działanie.
 • Rekomendowane zastosowania oczyszczaczy powietrza: żłobki, przedszkola, szkoły, sale zabaw, szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie i stomatologiczne, przychodnie weterynaryjne, biura, hotele, sale konferencyjne, restauracje, stołówki, urzędy opieki, siłownie, kluby fitness, szatnie, toalety, inne miejsca publiczne oraz  domy mieszkalne.
 • Oczyszczacze AeraMax® Pro otrzymały certyfikat Airmid Healthgroup potwierdzający 99,9% skuteczność w usuwaniu wirusa grypy.

Jak działają? Oczyszczacze AeraMax®oczyszczają powietrze w 4 krokach:

 1. Filtr wstępny: przechwytuje największe cząstki i zwiększa trwałość filtrów węglowych i True HEPA™
 2. Filtr węglowy: pochłania zapachy jak również lotne związki organiczne, zamiast ich maskowania
 3. Filtr True HEPA™: przechwytuje 99,97% unoszących się w powietrzu cząstek stałych (tak małych jak 0,3 mikrona) w tym smog (pyły PM2.5, PM10, benzopireny i inne), alergeny, zarazki, wirusy, bakterie i zarodniki pleśni. Powłoka antybakteryjna w filtrach True HEPA™ redukuje rozwój bakterii i grzybów w filtrze
 4. Dwubiegunowy jonizator: poprawia wydajność filtru w wychwytywaniu cząstek stałych

1.jpg

9451301

Arkusz danych

Przeznaczenie
domowa
ogólnobiurowa
Maks. powierzchnia pomieszczenia
65-110
Ilość etapów filtracji
4 (węglowy, HEPA H13, PlasmaTrue, Aera safe)
Jonizacja
PlasmaTrue
Przepływ powietrza (w m3 /godz)
260, 316, 381, 476, 748 + tryb TURBO
Ilość prędkości pracy
5
Rodzaj filtra
HEPA H13
Węglowy
Poziom głośności (maks)
42, 44, 51, 53, 68
Zużycie energii
8, 12, 18, 35, 180
Gwarancja na urządzenie
5 lat
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
673,1 x 355,6 x 970 mm
Waga w kg
20,4
Kolor
Srebrny
Tryb auto
Tak

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło