Niszczarka HSM SECURIO B22 ścinki 3,9x30mm P-4

Niszczarka HSM SECURIO B22 ścinki 3,9x30mm P-4

2 890,00 zł
Brutto

SKU: 1833121

Niszczarka HSM SECURIO B22 niszczy jednorazowo maksymalnie do 11 kartek na ścinki 3,9x30 mm i posiada wysuwany kosz na ścinki o pojemności 33 l. Posiada specjalnie hartowane wałki tnące z litej stali.

Niszczarka dokumentów HSM SECURIO B22

Łatwy sposób na zapewnienie bezpieczeństwa danych! Mocne urządzenia przeznaczone do pracy ciągłej to seria B do zastosowania w miejscu pracy. Z funkcją automatycznego uruchamiania i wyłączania oraz zabezpieczeniem przed przeciążeniem. Pojemnik na ścinki o pojemności 33 l można z łatwością wyjąć i opróżnić.

Gwarancja typu door-2-door.

W zestawie z urządzeniem worki plastikowe (5 szt.) oraz specjalny płyn czyszcząco-konserwujący (50 ml) do modeli tnących na ścinki.

SECURIOVollstahl-Schn-Lifetime-P2-P5.jpg SECURIO_B_Multifunktionselement.jpg SECURIO_B_Herausnehmbarer_Auffangbehaelter.jpg
Hartowane indukcyjnie wałki tnące z litej stali rozdrabniają też zszywki i spinacze biurowe oraz zapewniają długotrwałą eksploatację. Dożywotnia gwarancja.              Intuicyjna obsługa urządzenia dzięki wielofunkcyjnemu przyciskowi sterowania.              Pojemnik na odpady można z łatwością wyjąć i opróżnić.             
HSM_Energiesparend_EcoSmart.jpg SECURIO_B_Sicherheitselement_aufklappbar.jpg SECURIO_Dauerbetrieb.jpg
Wyjątkowo niskie zużycie energii w trybie czuwania na poziomie 0,1 W dzięki inteligentnemu programowi kontroli zużycia energii EcoSmart. Osłona bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu wciągnięciu i zwiększa bezpieczeństwo użytkownika. Mocny silnik gwarantuje wysoką wydajność cięcia i niezawodną ciągłą pracę.
HSM_SECURIO_Start_Stopp.jpg SECURIO_B_Abschaltung_Behaelter_voll.jpg SECURIO_Anti_Papierstau.jpg
Obsługa jest bardzo prosta: urządzenie uruchamia się automatycznie po podaniu papieru i wyłącza się automatycznie po zakończeniu niszczenia. Zapełnienie kosza jest komunikowane na wyświetlaczu oraz poprzez automatyczne wyłączenie urządzenia. Automatyczne wycofanie w przypadku zacięcia papieru redukuje zatory papieru i zapewnia wysoką wydajność.
SECURIO_B_Leiser_Betrieb.jpg HSM_SECURIO_Sichtfenster.jpg HSM_Made_in_Germany_.jpg
Tryb cichej pracy zapewnia minimalny poziom hałasu w miejscu pracy. Poziom napełnienia pojemnika na odpady jest cały czas widoczny przez okienko inspekcyjne. Materiały najwyższej jakości oraz sprawdzona marka „Made in Germany” gwarantują bezpieczeństwo i niezawodne użytkowanie przez wiele lat. 3 lata gwarancji.
Niszczarka dokumentów otrzymała certyfikat Blue Angel za trwałą konstrukcję, niskie zużycie energii oraz zastosowanie materiałów przyjaznych dla środowiska. Wbudowana fotokomórka automatycznie uruchamia niszczarkę i wyłącza ją po zakończeniu niszczenia.

1833121
100 Przedmioty

Arkusz danych

Przeznaczenie
przybiurkowa
Maks. ilość kartek (80g/m²) niszczonych jednorazowo
11
Pojemność automatycznego podajnika
podajnik ręczny
Rodzaj cięcia
ścinki
Rozmiar cięcia
3,9x30 mm
Poziom bezpieczeństwa ISO/IEC 21964
P-4
Pojemność kosza
33 l
Niszczy dokumenty ze zszywkami i małymi spinaczami
oczywiście
Niszczy karty kredytowe
tak
Niszczy płyty CD
nie
Wymaga konserwacji olejem
tak
Automatyczne oliwienie
nie
Szerokość szczeliny wejściowej
240 mm
System przeciwdziałający zacięciom
Tak
Automatyczna funkcja cofania
tak
Urządzenie na kółkach
nie
Gwarancja na urządzenie
3 lata
Gwarancja na noże tnące
dożywotnia
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
600 x 375 x 310 mm
Waga w kg
13
Rodzaj ciętego materiału
Papier, zszywki i spinacze do papieru, karty kredytowe
Pobór mocy silnika
440 W
Napięcie / częstotliwość
230 V / 50 Hz
Wydajność cięcia papieru A4
10 - 20 kartek

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło