Serwis urządzeń - Warszawa, Poznań

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie serwisu urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Zajmujemy się naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnym oraz przeglądami konserwacyjnymi. Wieloletnie doświadczenie w serwisie niszczarek, bindownic, laminatorów czy gilotyn pozwala nam na stawianie szybkich i trafnych diagnoz. W przypadku tych pierwszych częstą awarią jest zacięcie się mechanizmu głowicy i nożyków tnących na skutek zetknięcia się ich z nieodpowiednim rodzajem materiału.

Usługi serwisowe świadczymy w naszych oddziałach w Warszawie i Poznaniu. Zanim dostarczą Państwo sprzęt do naszego punktu, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy

Zlecenie naprawy

Dane kontaktowe

Akceptuję Regulamin serwisu www.essi.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ESSI Sebastian Sitnicki udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. Zgody udzielone ESSI Sebastian Sitnicki w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt z tel. +48 575 949 000 lub email essi@essi.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest ESSI Sebastian Sitnicki na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło