• Nowy
  • Obecnie brak na stanie
Boneco Air Shower F225 - wentylator podłogowy

Boneco Air Shower F225 - wentylator podłogowy

975,00 zł
Brutto

EAN: 7611408024920

SKU: 50222

BONECO F225 umożliwia regulację wysokości w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Głowicę wentylatora można obrócić o 270 stopni, dzięki czemu można go skierować praktycznie w dowolne miejsce. Doskonałą cyrkulację powietrza osiągnięto dzięki 3 głównym punktom: konstrukcja z pojedynczym ramieniem umożliwia maksymalny wlot powietrza, łopatki wentylatora o głębokim nachyleniu wciągają duże ilości powietrza przez wentylator, a wyjątkowo zakrzywiony kształt przedniej kratki zwiększa prędkość wentylatora. To wszystko pozwala na stworzenie naprawdę wszechstronnego wentylatora.

Skieruj go na sufit, aby uzyskać charakterystyczne uczucie natrysku powietrznego oraz zredukować strefy gorące i zimne, skierować powietrze między wieloma piętrami, zaciągnąć świeże powietrze z wnętrza lub użyć go z klimatyzatorem lub piecem, aby osiągnąć jednolitą temperaturę w pomieszczeniu. Model F225 oferuje również niższe prędkości wentylatora dla tych, którzy preferują chłodzenie bezpośrednie. Wysokość można regulować poprzez dodanie lub usunięcie słupków. Mający wysokość 49 cm lub 85 cm, model F225 idealnie nadaje się do pomieszczeń jednoosobowych, dużych otwartych przestrzeni lub do wciągania bryzy przez otwarte okno.

Do zamocowania łopatki wentylatora służy pojedyncza śruba zabezpieczająca, dzięki czemu wentylator jest bezpieczny w użytkowaniu, a jego konserwacja jest bardzo prosta i łatwa. Górna część F225 zawiera regulator mocy z wymienionymi 32 poziomami prędkości – poziomy 1 – 16 służą do chłodzenia bezpośredniego, a poziomy 17 – 32 do chłodzenia pośredniego.

W podstawie znajduje się wyświetlacz, na którym użytkownicy mogą zobaczyć, na jakim poziomie korzystają z wentylatora. Ponadto podczas korzystania z aplikacji BONECO funkcję timera i poziomy przyciemnienia wyświetlacza można regulować zgodnie z preferencjami użytkownika.

Najważniejsze cechy produktu

  • Stylowe, niepowtarzalne i innowacyjne pojedyncze ramię – szwajcarska konstrukcja i inżynieria
  • Od bardzo cichej pracy po wyjątkową wydajność tunelu powietrznego
  • Ręcznie obracany przepływ powietrza o 270°
  • Specjalna konstrukcja słupka umożliwia zmianę wysokości w celu najlepszego dopasowania do potrzeb
  • Intuicyjne, podwyższone i wygodne pokrętło obrotowe steruje 32 poziomami prędkości
  • Aplikacja BONECO z połączeniem Bluetooth zapewnia intuicyjne prowadzenie użytkownika i nawigację

 

Linia wentylatorów BONECO Air Shower została specjalnie zaprojektowana do przemieszczania większej ilości powietrza i przy większych prędkościach, aby wytworzyć silny strumień powietrza i osiągnąć doskonałą cyrkulację powietrza. Dzięki temu powietrze w pomieszczeniu jest w ciągłym ruchu, tworząc wokół ciebie tunel powietrza, rozpraszając gorące lub zimne punkty i zapewniając większy komfort w całym pomieszczeniu.

50222

Arkusz danych

Typ wentylatora
Podłogowy
Maks. powierzchnia pomieszczenia
20 m²
Przepływ powietrza (w m3 /godz)
1439 m³/h
Ilość prędkości pracy
4
Oscylacja
Tak
Poziom głośności (maks)
34 - 64 dB
Zużycie energii
22 W
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
852 x 375 x 375 mm
Waga w kg
6 kg
Kolor
Szary
Rodzaj produktu
Wentylator podłogowy
Timer
Nie
Wifi
Nie
Blokada rodzicielska
Nie
Aplikacja mobilna
Nie

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło