• Obecnie brak na stanie
Płyta czyszcząca napęd CD / DVD Fellowes 99761

Płyta czyszcząca napęd CD / DVD Fellowes 99761

35,00 zł
Brutto

EAN: 77511997617

SKU: 99761

Przeznaczona do czyszczenia układów optycznych napędów CD/DVD

To bez wątpienia pomocne rozwiązanie przeznaczone do konserwacji i pielęgnacji napędów CD/DVD. Jest to specjalna płyta, która dzięki zastosowaniu miniaturowych szczoteczek dokładnie czyści soczewki optyczne urządzeń, zapewniając tym samym ich długotrwałą i bezawaryjną pracę. Proces czyszczenia jest niezwykle prosty – wystarczy umieścić płytę w napędzie i uruchomić, a specjalnie zaprojektowane ścieżki na płycie aktywują mechanizm czyszczący. Czyszczenie trwa zaledwie około 22 sekundy i nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi ani środków chemicznych, co czyni ten produkt wyjątkowo wygodnym w użyciu.

Płyta czyszcząca do DVD i CD Fellowes jest idealnym rozwiązaniem dla biur, gdzie regularne użytkowanie napędów CD/DVD jest często koniecznością. Dzięki swojej uniwersalności i łatwości użycia, płyta ta jest doskonałym narzędziem do utrzymania optymalnej kondycji sprzętu biurowego. Ponadto, możliwość wielokrotnego użycia sprawia, że jest to ekonomiczny wybór dla każdego przedsiębiorstwa dbającego o efektywność i niezawodność swoich urządzeń.

Warto podkreślić, że regularne czyszczenie soczewek napędów CD/DVD jest kluczowe dla zachowania wysokiej jakości odczytu danych. Zanieczyszczenia mogą bowiem prowadzić do błędów odczytu, a w konsekwencji do uszkodzenia nośnika danych lub utraty ważnych informacji. Płyta do czyszczenia lasera Fellowes 99761 skutecznie eliminuje ten problem, gwarantując czystość soczewek i tym samym stabilność pracy napędów.

Płyta do czyszczenia lasera Fellowes 99761 to niezbędny element wyposażenia każdego biura, które zależy na utrzymaniu swoich urządzeń optycznych w najlepszej kondycji. Jest to produkt, który łączy w sobie prostotę użycia z efektywnością działania, co sprawia, że cenią go użytkownicy na całym świecie. Dzięki tej płycie, każde biuro może cieszyć się sprawnie działającymi napędami CD/DVD, co przekłada się na płynność pracy i bezpieczeństwo przechowywanych danych.

 

  • Płyta czyszcząca soczewki odtwarzaczy CD/DVD oraz napędów CD-ROM.
  • Małe szczoteczki na płycie czyszczą soczewki napędów CD/DVD, aby umożliwić prawidłowy odczyt lasera. 
  • Wystarczy włożyć płytę i odtworzyć utwór, aby rozpocząć proces czyszczenia. 
  • Szybki proces czyszczenia – ok. 22 sekundy – można ją używać wielokrotnie.
99761

Arkusz danych

Przeznaczenie
ogólnobiurowa
Rodzaj produktu
Akcesoria

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło