Oczyszczacz powietrza Leitz TruSens™ Z-2000 z czujnikiem SensorPod™ 2415113EU

Oczyszczacz powietrza Leitz TruSens™ Z-2000 z czujnikiem SensorPod™

628,00 zł
Brutto

EAN: 5028252617147

SKU: 2415113EU

Oddychaj czystszym powietrzem dzięki nowoczesnemu oczyszczaczowi powietrza, który łączy w sobie naukę, technologię i styl. Poczuj różnicę, jaką daje zastosowanie technologii teledetekcji i dwóch strumieni przepływu powietrza. Oczyszczacz Leitz TruSens Z-2000 z filtracją 360° pochłania zanieczyszczenia i neutralizuje zapachy, automatycznie dostosowując tryb pracy do zmian jakości powietrza w pomieszczeniu.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

SensorPod™

Zdalny monitor jakości powietrza, który zapewnia czyste powietrze dokładnie tam, gdzie to potrzebne.

Technologia PureDirect™

Niezależne badania laboratoryjne potwierdzają, że dwa strumienie powietrza są lepsze niż jeden: rozprowadzają powietrze w pomieszczeniu skutecznie i bardziej komfortowo.

Informowanie i dostosowywanie

Krążek z barwną sygnalizacją świetlną zapewnia dodatkowe informacje wskazując jakość powietrza w czasie rzeczywistym.

Oczyszczanie 360°

Filtr cząstek wychwytuje zanieczyszczenia i gazy/lotne związki organicznych (VOC) z wszystkich stron. Promieniowanie UV-C zabija zarazki i bakterie, które mogą utykać w filtrze.

Przemyślane wykonanie

Wyjątkowa funkcjonalność opakowana w nowoczesną formę, która pasuje do każdego otoczenia.

*Wyniki testów przeprowadzonych przez niezależną firmę z wykorzystaniem pomiaru stężenia w powietrzu cząsteczek ludzkiego koronawirusa 229E w komorze testowej w ciągu dwóch godzin. HCoV-229E jest ugruntowanym surogatem wirusa SARS-CoV-2. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.leitz.com/trusenstest

Czystsze powietrze w miejscach, gdzie jest ono najbardziej potrzebne. Umieszczony z dala od oczyszczacza czujnik SensorPod monitoruje jakość powietrza w całym pomieszczeniu, aby zoptymalizować dostarczanie czystego powietrza w Twoim otoczeniu.

  • Urządzenie reaguje na wskaźniki odczytywane przez czujnik SensorPod i automatycznie dostosowuje do nich prędkość wentylatora. Rewolucyjny SensorPod™ ocenia jakość powietrza dokonując pomiarów cząstek stałych zarówno małych (PM 2,5), jak i większych (PM 10). Oblicza ogólną jakość powietrza za pomocą specjalnego algorytmu, który reaguje na rzeczywisty wzrost zanieczyszczeń bez nadmiernego reagowania, gdy ktoś wejdzie do pomieszczenia lub usiądzie na kanapie.
  • W trybie AUTO oczyszczacz powietrza automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora w odpowiedzi na te pomiary jakości powietrza.
  • Leitz TruSens na bieżąco przekazuje informacje o jakości powietrza w pomieszczeniu - na podświetlanym pierścieniu ukazują się wartości liczbowe oraz odpowiednio przypisane do nich kolory wskazujące na dobrą, umiarkowaną lub złą jakość powietrza.
  • Aby dystrybucja świeżego powietrza była skuteczna i przyjemna dla użytkownika, technologia PureDirect wykorzystuje dwa strumienie przepływu powietrza - zapewniając bardziej efektywne jego rozprowadzanie
  • Filtr cząstek stałych 360° wychwytuje zanieczyszczenia, a warstwa węgla usuwa gazy oraz zanieczyszczenia LZO (lotne związki organiczne) ze wszystkich kierunków. Światło UV zabija zarazki i bakterie, które dostały się do filtra.
  • Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 35 m², ze współczynnikiem dostarczania czystego powietrza (CADR - Clean Air Delivery Rate) wynosi: 199 m³/godz. (pyłki), 190 m³/godz. (kurz) i 161 m³/godz. (dym)
  • Posiada certyfikat European Centre for Allergy Research Foundatation (ECARF)
  • Nowoczesne wzornictwo, elegancki panel dotykowy i zintegrowany uchwyt sprawiają, że oczyszczacz niezauważalnie wtapia się w otoczenie

Filtr z aktywnym węglem wymaga wymiany co 3 - 4 miesiące, filtr cząstek co 12 - 15 miesięcy, a lampa UV-C co 1 - 3 lata.

2415113EU
2 Przedmioty

Arkusz danych

Przeznaczenie
domowa
Maks. powierzchnia pomieszczenia
35 m2
Ilość etapów filtracji
3 (Węglowy, HEPA, UV)
Jonizacja
Nie
Rodzaj wskaźnika jakości powietrza
Wyświetlacz kolorystyczny
Wyświetlacz numeryczny
Przepływ powietrza (w m3 /godz)
199 m³/godz. (pyłki), 190 m³/godz. (kurz) i 161 m³/godz. (dym)
Ilość prędkości pracy
4
Rodzaj filtra
3 w 1 filtr 360°
Tryb nocny
Tak
Poziom głośności (maks)
33 - 64 dB
Zużycie energii
28 W
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
230 x 560 x 230 mm
Waga w kg
4,1
Kolor
Biały
Rodzaj produktu
Oczyszczacz powietrza
Timer
2/4/8/12 godziny
Tryb auto
Tak
Czujnik zanieczyszczeń
pyłowy (PM2,5)
Wskaźnik jakości powietrza
Tak
Wifi
Nie
Wymiana powietrza 4 x 60 minut
18 m2
Wymiana powietrza 5 x 60 minut
14 m2
Rodzaj dostarczania powietrza
PureDirect
Wskaźnik wymiany filtra
Węglowy, HEPA, UV

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło