• Nowy
Podstawa Kensington SmartFit™ pod monitor z szufladą K55725EU

Podstawa Kensington SmartFit™ pod monitor z szufladą K55725EU

199,00 zł
Brutto

EAN: 5028252593663

SKU: K55725EU

Podstawa pod monitor z szufladą Kensington SmartFit zapewnia ergonomiczne korzyści wynikające z ustawienia ekranu na optymalnej dla oczu wysokości, a także dodatkowe miejsce do przechowywania akcesoriów biurowych. Podstawka wyposażona jest w opatentowany system SmartFit umożliwiający dostosowanie wysokości do indywidualnych potrzeb użytkownika, aby zapewnić mu komfortową pozycję ciała oraz większą efektywność pracy. Szuflada pomaga zachować porządek na biurku, można w niej schować długopisy, zszywacze czy ładowarki. Odpowiednia dla komputerów iMac oraz PC (all-in-one) oraz monitorów zewnętrznych o przekątnej do 30” i wadze do 15 kg.

  • Ustawienie ekranu na optymalnej dla oczu wysokości skłania do przyjęcia prawidłowej postawy oraz zapewnia wygodną pozycję szyi i ramion.
  • Regulacja wysokości - możliwość ustawienia w jednej z trzech pozycji w celu zapewnienia maksymalnego komfortu
  • System SmartFit™ ułatwia ustawienie monitora na optymalnej pod względem ergonomii wysokości, aby zapewnić właściwe dopasowanie oraz poprawić efektywność pracy
  • Szuflada w formacie A4 zapewnia dużo miejsca na akcesoria, takie jak długopisy, zszywacze, karteczki samoprzylepne i ładowarki (12,4” x 8,3” x 1,6”).
  • Uniwersalna podstawka przeznaczona jest dla monitorów, komputerów iMac i PC all-in-one z przekątną ekranu do 30” i wagą do 15 kg.
K55725EU
10 Przedmioty

Arkusz danych

Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
551 x 239 mm
Liczba monitorów
1
Max. przekątna monitora
30"
Max. waga monitora
15 kg
Kolor
Czarny
Urządzenie
monitor LCD/TFT
Strefa ergonomiczna
STREFA 3 - zapobiegaj bólom karku i szyi
Regulacja wysokości
Tak
Certyfikat FIRA
Nie

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło