Ergonomiczny, regulowany podnóżek Leitz Ergo WOW do pracy przy komputerze 65030095

Ergonomiczny, regulowany podnóżek Leitz Ergo WOW do pracy przy komputerze

321,50 zł
Brutto

EAN: 4002432120185

SKU: 65030095

Podnóżek pod biurko Leitz Ergo WOW ma szereg ergonomicznych zalet wynikających z możliwości kołysania stopami i ustawienia ich na odpowiedniej, wygodnej wysokości na płaskiej lub lekko zakrzywionej szerokiej platformie wyposażonej w antypoślizgową powierzchnię.

Podnóżek WOW zapewnia właściwą cyrkulację krwi i komfortową pozycję pleców i nóg, zwiększając tym efektywność w pracy. Regulowany podnóżek do pracy przy komputerze skłania do przyjmowania ergonomicznej pozycji i prawidłowej postawy w trakcie pisania. Dodaj sobie wigoru - w pracy i poza nią.

Ergonomiczna konstrukcja skłania do przyjmowania prawidłowej postawy, poprawia cyrkulację krwi i zapewnia komfortową pozycję dla pleców i nóg.

Regulacja wysokości umożliwia dopasowanie podnóżka do użytkowników o różnym wzroście – wybierz jedno z dwóch ustawień wysokości (78 lub 128 mm), obracając podnóżek.

Możliwość kołysania pozwala od czasu do czasu zmieniać pozycję stóp, zapewniając im dzięki temu maksymalny komfort i dobrą kondycję.

Dwie szerokie platformy - płaska i zaokrąglona - umożliwiają komfortowe ułożenie stóp.

Łatwa do czyszczenia powierzchnia - możliwość umycia ciepłą wodą.

Perfekcyjne wzornictwo z oryginalnym zestawieniem dwóch kolorów charakteryzuje się funkcjonalnością i wyrafinowaną elegancją oraz wykonaniem z niezwykle wytrzymałych komponentów.

Nadaj swojemu miejscu pracy - w firmie lub w domu - klimat WOW, wybierając stylowe produkty z tej kolekcji w przykuwających wzrok kolorach.

Dzięki regulacji wysokości zapewnia wygodę i dobre samopoczucie w czasie pracy w pozycji siedzącej lub stojącej i poprawia ogólny stan zdrowia.

65030095
9 Przedmioty

Arkusz danych

Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
508 x 135 x 300
Waga w kg
3,16
Seria produktów
Ergo Wow
Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Podnóżek
Strefa ergonomiczna
STREFA 1 - zapobiegaj bólom nóg i pleców
Regulacja wysokości
Tak

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło