• Obecnie brak na stanie
Oczyszczacz powietrza Leitz TruSens™ Z-3500 SMART z aplikacją mobilną i czujnikiem jakości powietrza SensorPod™ 2415139

Oczyszczacz powietrza Leitz TruSens™ Z-3500 SMART z aplikacją mobilną i czujnikiem jakości powietrza SensorPod™ 2415139

2 880,00 zł
Brutto

EAN: 5028252620482

SKU: 2415139

Oddychaj czystszym powietrzem dzięki innowacyjnej wersji oczyszczacza powietrza Leitz TruSens Z-3500, przeznaczonego do dużych pomieszczeń (do 70 m²). Oczyszczacz wyposażony jest w aplikację mobilną, która zapewnia stały kontakt z urządzeniem, zaawansowaną technologię teledetekcji zapewniającą najlepszą informację zwrotną o zanieczyszczeniu powietrza w czasie rzeczywistym oraz dwa strumienie przepływu powietrza. Dzięki filtrowi HEPA 360° oczyszczacz zbiera zanieczyszczenia i neutralizuje zapachy, automatycznie dostosowując się do zmieniającej się jakości powietrza w pomieszczeniu. Lampa UV-C zabija zarazki i bakterie, które dostały się do filtra. Skorzystaj z zalet innowacyjnego oczyszczacza powietrza, stanowiącego połączenie nauki, stylu i technologii.

  • Czystsze powietrze w miejscach, gdzie jest ono najbardziej potrzebne. Umieszczony z dala od oczyszczacza czujnik SensorPod monitoruje jakość powietrza w całym pomieszczeniu, aby zoptymalizować dostarczanie czystego powietrza w Twoim otoczeniu.
  • Aplikacja mobilna TruSens umożliwia sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu i śledzi jakość powietrza w Twoim pomieszczeniu i na zewnątrz. Oczyszczacz powietrza Leitz TruSens Smart z obsługą Wi-Fi® współpracuje również z asystentem głosowym Alexa.
  • Urządzenie reaguje na wskaźniki odczytywane przez czujnik SensorPod i automatycznie dostosowuje do nich prędkość wentylatora
  • Leitz TruSens na bieżąco przekaże Ci informacje o jakości powietrza w pomieszczeniu - podświetlany odpowiednimi kolorami pierścień i wartości liczbowe poinformują Cię o dobrej, umiarkowanej lub złej jakości powietrza
  • Technologia PureDirect wykorzystuje dwa strumienie przepływu powietrza, zapewniając wygodne i bardziej efektywne rozprowadzanie oczyszczonego powietrza
  • Filtr HEPA 360° wychwytuje 99,97% cząstek stałych o średnicy 0,3 mikrona, a warstwa węgla usuwa gazy oraz zapachy LZO (lotne związki organiczne) ze wszystkich kierunków. Lampa UV zabija zarazki i bakterie, które dostały się do filtra.
  • Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 70 m², ze współczynnikiem dostarczania czystego powietrza (CADR - Clean Air Delivery Rate): 354 m³/godz. (pyłki), 338 m³/godz. (kurz) i 325 m³/godz. (dym)
  • Posiada certyfikat European Centre for Allergy Research Foundatation (ECARF)
  • Nowoczesne wzornictwo, z eleganckim panelem dotykowym i zintegrowanym uchwytem, bezproblemowo wtapia się w otoczenie

2415139

Arkusz danych

Przeznaczenie
domowa
Rodzaj wskaźnika jakości powietrza
Wyświetlacz kolorystyczny
Wyświetlacz numeryczny
Rodzaj filtra
3 w 1 filtr 360°
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
285 x 720 x 285 mm
Kolor
Biały
Tryb auto
Tak
Wskaźnik jakości powietrza
Tak
Wifi
Tak
Wymiana powietrza 4 x 60 minut
35 m2
Wymiana powietrza 5 x 60 minut
28 m2
Rodzaj dostarczania powietrza
PureDirect
Wskaźnik wymiany filtra
Filtr węglowy, filtr HEPA, lampa UV-C

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło