Oczyszczacz powietrza Leitz TruSens™ Z-3000 z czujnikiem jakości powietrza SensorPod™, do dużych pomieszczeń 2415114EU

Oczyszczacz powietrza Leitz TruSens™ Z-3000 z czujnikiem jakości powietrza SensorPod™, do dużych pomieszczeń 2415114EU

1 499,00 zł
Brutto

EAN: 5028252617154

SKU: 2415114EU

Oczyszczacz powietrza z czujnikiem jakości powietrza SensorPod™, do dużych pomieszczeń.

Oddychaj czystszym powietrzem dzięki nowoczesnemu oczyszczaczowi powietrza, który łączy w sobie naukę, technologię i styl. Poczuj różnicę, jaką daje zastosowanie technologii teledetekcji i dwóch strumieni przepływu powietrza. Oczyszczacz Leitz TruSens Z-3000 z filtracją 360°pochłania zanieczyszczenia i neutralizuje zapachy, automatycznie dostosowując tryb pracy do zmian jakości powietrza w pomieszczeniu.

Informacje w czasie rzeczywistym

Rewolucyjny SensorPod™ ocenia jakość powietrza dokonując pomiarów cząstek stałych zarówno małych (PM 2,5), jak i większych (PM 10). Oblicza ogólną jakość powietrza za pomocą specjalnego algorytmu, który reaguje na rzeczywisty wzrost zanieczyszczeń bez nadmiernego reagowania, gdy ktoś wejdzie do pomieszczenia lub usiądzie na kanapie.

Wyświetlacz z barwną sygnalizacją świetlną wskazuje dobrą, umiarkowaną lub złą jakość powietrza, a wartość liczbowa zapewnia bardziej szczegółowe dane.

W trybie AUTO oczyszczacz powietrza automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora w odpowiedzi na te pomiary jakości powietrza.

Czystsze powietrze w miejscach, gdzie jest ono najbardziej potrzebne. Umieszczony z dala od oczyszczacza czujnik SensorPod monitoruje jakość powietrza w całym pomieszczeniu, aby zoptymalizować dostarczanie czystego powietrza w Twoim otoczeniu.

Urządzenie reaguje na wskaźniki odczytywane przez czujnik SensorPod i automatycznie dostosowuje do nich prędkość wentylatora.

Leitz TruSens na bieżąco przekazuje informacje o jakości powietrza w pomieszczeniu - na podświetlanym pierścieniu ukazują się wartości liczbowe oraz odpowiednio przypisane do nich kolory wskazujące na dobrą, umiarkowaną lub złą jakość powietrza.

Aby dystrybucja świeżego powietrza była skuteczna i przyjemna dla użytkownika, technologia PureDirect wykorzystuje dwa strumienie przepływu powietrza - zapewniając bardziej efektywne jego rozprowadzanie.

Filtr HEPA 360° wychwytuje do 99,97% cząstek stałych o średnicy 0,3 mikrona, a warstwa węgla usuwa gazy oraz zapachy LZO (lotne związki organiczne) ze wszystkich kierunków. Światło UV zabija zarazki i bakterie, które dostały się do filtra.

Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 70 m², ze współczynnikiem dostarczania czystego powietrza (CADR - Clean Air Delivery Rate) wynosi: 354 m³/godz. (pyłki), 338 m³/godz. (kurz) i 325 m³/godz. (dym)

Posiada certyfikat European Centre for Allergy Research Foundatation (ECARF)

Nowoczesne wzornictwo, elegancki panel dotykowy i zintegrowany uchwyt sprawiają, że oczyszczacz niezauważalnie wtapia się w otoczenie

2415114EU
10 Przedmioty

Arkusz danych

Przeznaczenie
domowa
Maks. powierzchnia pomieszczenia
70 m2
Ilość etapów filtracji
3 (Węglowy, HEPA, UV)
Jonizacja
Nie
Rodzaj wskaźnika jakości powietrza
Wyświetlacz kolorystyczny
Wyświetlacz numeryczny
Przepływ powietrza (w m3 /godz)
354 m³/godz. (pyłki), 338 m³/godz. (kurz) i 325 m³/godz. (dym)
Ilość prędkości pracy
5
Rodzaj filtra
3 w 1 filtr 360°
Tryb nocny
Tak
Poziom głośności (maks)
32 - 66 dB
Zużycie energii
68 W
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
285 x 720 x 285 mm
Waga w kg
5,7
Kolor
Biały
Rodzaj produktu
Oczyszczacz powietrza
Timer
Tak
Tryb auto
Tak
Czujnik zanieczyszczeń
pyłowy (PM2,5)
Wskaźnik jakości powietrza
Tak
Wifi
Nie
Wymiana powietrza 4 x 60 minut
35 m2
Wymiana powietrza 5 x 60 minut
28 m2
Rodzaj dostarczania powietrza
PureDirect
Wskaźnik wymiany filtra
Węglowy, HEPA, UV

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło