Oczyszczacz powietrza AeraMax™ SV Fellowes 9799501

Oczyszczacz powietrza AeraMax™ SV Fellowes

6 517,77 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

EAN: 43859781874

SKU: 9799501

Technologia oczyszczaczy powietrza Fellowes AeraMax została specjalnie opracowana, aby skutecznie oczyszczać powietrze w pomieszczeniach i usuwać szkodliwe alergeny oraz zanieczyszczenia. Zalecany do pomieszczeń o powierzchni do 80m2.

Technologie zastosowane w oczyszczaczach powietrza AeraMax™ zostały opracowane, aby skutecznie oczyszczać powietrze w pomieszczeniach i usuwać szkodliwe alergeny oraz inne zanieczyszczenia. Wystarczy je włączyć i pozostawić, aby automatycznie oczyszczały powietrze – 24 godziny na dobę!

Oczyszczacz powietrza AeraMax™ SV:

  • przeznaczenie: zalecany do pomieszczeń o powierzchni do 80 m.kw. – dostarcza 5 cyklów wymiany powietrza w ciągu 1 godziny (dla wysokości pomieszczenia ok. 2,4 m)
  • filtracja HEPA H13: usuwa do 99,95% cząstek tak małych, jak 0,1 mikrona, w tym alergeny, pyłki, kurz i łupież zwierząt domowych
  • eliminacja nieprzyjemnych zapachów: filtr wstępny usuwa widoczne cząstki unoszące się w powietrzu, a filtr węglowy aktywnie usuwa brzydkie zapachy i lotne związki organiczne
  • stały monitoring powietrza: czujniki monitorują jakość powietrza i automatycznie dostosowują prędkość oczyszczania, aby utrzymać zawsze czyste powietrze
  • trwałość: zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o długotrwałym użytkowaniem potwierdzoną 3-letnią gwarancją
  • Ponad 100 lat innowacji: skupiając się na jakości, Fellowes poświęca się opracowywaniu rozwiązań, które pomogą Ci być najlepszym!

Bardzo ciche działanie - Oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMaxwyposażony jest w wentylator czterech prędkościach i charakteryzuje się niezwykle cichym działaniem, dzięki czemu jest idealny  do 24-godzinnego użytkowania. 

Łatwa konserwacja -  Aby uzyskać optymalną wydajność, filtr łączony należy wymieniać , gdy na ekranie miga komunikat "END" lub co około 24 miesiące  w standardowych warunkach użytkowania. 

Czujnik AeraSmart™ - Ten oczyszczacz powietrza wyposażono  w czujnik jakości powietrza, który automatycznie reguluje prędkość  wentylatora, zapewniając czystość powietrza. 

Ustawienie czterech prędkości - Od wartości 1, oznaczającej cichą, energooszczędną pracę , do wartości 2, oznaczającej najskuteczniejsze oczyszczanie powietrza.

Wskaźnik wymiany filtra - Migający komunikat "END" informuje o konieczności wymiany filtra True Hepa oraz węglowego, w zależności od ich zużycia.

Trójstopniowy system oczyszczania - Filtr węglowy, filtr True HEPA 13 (99.95%), Filtr wstępny 

Panel sterujący

9799501
10 Przedmioty

Arkusz danych

Przeznaczenie
domowa
ogólnobiurowa
Maks. powierzchnia pomieszczenia
110 mkw
Ilość etapów filtracji
3 (wstępny, HEPA, węglowy)
Rodzaj wskaźnika jakości powietrza
Pyłowy
Wyświetlacz numeryczny
Przepływ powietrza (w m3 /godz)
959
Ilość prędkości pracy
4
Rodzaj filtra
HEPA H13
Węglowy
Tryb nocny
Tak
Poziom głośności (maks)
35.3, 45.9, 55.8, 69.5 dB
Gwarancja na urządzenie
3 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
79 x 37 x 37 cm
Kolor
Biały
Rodzaj produktu
Oczyszczacz powietrza
Pobór mocy silnika
5, 9, 21, 85 W
Timer
Tak
Tryb auto
Tak
Czujnik zanieczyszczeń
pyłowy (PM2,5)
Wskaźnik jakości powietrza
Tak
Blokada rodzicielska
Tak
Wymiana powietrza 5 x 60 minut
80 mkw
Rodzaj dostarczania powietrza
Wlot po bokach / wylot powietrza górny
Wskaźnik wymiany filtra
tak

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło