• Obecnie brak na stanie
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Stylies Hera biały

Stylies Hera - ultradźwiękowy nawilżacz powietrza

729,00 zł
Brutto

EAN: 7640115591951

SKU: HERA0001

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Stylies Hera to wyjątkowy model, łączący niewielkie rozmiary ze skutecznością i wydajnością dużych nawilżaczy ultradźwiękowych. Jego funkcjonalność pozwala na stosowanie go zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach, a komfortowa i łatwa obsługa sprawia, że oszczędza Twój cenny czas. Funkcja „ciepłej mgły” pozwala na nawilżenie powietrza w bardzo szybkim tempie.

Ultradźwiękowa Hera to bardzo nowoczesny model nawilżacza z zaawansowanym panelem sterowania, przeznaczony do pomieszczeń o większych gabarytach, lecz również sprawdzający się w małych, ze względu na swobodną i wygodną kontrolę sposobu pracy urządzenia. Duża wydajność, skuteczność oraz inteligentna technologia sprawiają, że Hera jest nie tylko bardzo łatwa w obsłudze, ale też wyraźnie zmienia jakość powietrza, wpływając prozdrowotnie na ludzki organizm.

Funkcją wyróżniającą nawilżacz Hera spośród innych jest opcja „ciepłej mgły”, która pozwala na szybsze nawilżenie powietrza niż w przypadku funkcji „zimnej mgiełki”.

Łatwa, szybka i intuicyjna obsługa

Wszystkie elementy nawilżacza Hera zostały opracowane tak, by był on bardzo łatwy w obsłudze i nie wymagał spędzania przy nim zbyt wiele czasu. Elektroniczny wyświetlacz i wygodne przyciski, duży zbiornik, higrostat – wszystkie te rozwiązania współgrają ze sobą, oszczędzając Twój cenny czas.

Automatyczna kontrola poziomu wilgoci

Wbudowany higrostat dopilnuje, by nawilżenie w pomieszczeniu miało dopasowany do Twoich potrzeb poziom i nie był on zbyt niski lub zbyt wysoki. Dzięki temu organizm nie jest narażony ani na nadmierną wilgoć, ani na wysuszenie.

Szeroki wachlarz możliwości

Hera pozwala na dużą elastyczność w kwestii sposobu swojej pracy. Wygodnie i niemal dowolnie można ustawiać siłę pracy urządzenia, poziom wilgotności, czas pracy oraz wybór rodzaju mgły – zimnej lub ciepłej. Dostępne są także tryby: automatyczny i nocny.

Opcja antybakteryjna i antywapienna

Nawilżacz wyposażony jest w filtr pozwalający na usunięcie bakterii i kamienia z rozpraszanej wody.

Zapobieganie rozwojowi bakterii i wirusów

Nawilżacz Hera wyposażony jest w Clean Cube  – kostkę z jonami srebra, która zapobiega rozwojowi bakterii i wirusów. Technologia ta wykorzystuje naturalne właściwości srebra i działa niezależnie od tego, czy urządzenie jest włączone czy nie. Kostka ta wymaga wymiany raz do roku.

Co składa się na ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Hera?

  • Higrostat umożliwia automatyczną kontrolę wilgotności w pomieszczeniu. Informacja ta przekazywana jest do sterownika elektronicznego nawilżacza, który dozuje niezbędną ilość mgły.
  • Przycisk „Humidity” (wilgotność) – pozwala na ustawienie żądanego poziom wilgotności (40%, 45%, 50%, 60% i 70% lub tryb ciągły).
  • Przycisk „Output” – umożliwia zmianę wydajności wytwarzania mgły z poziomu niskiego na wysoki.
  • Opcja „Warm Mist” (ciepła mgła) – włącza grzałkę, która podgrzewa wodę do 80 C° zanim znajdzie się w komorze wytwarzania mgły.
  • Przycisk „Night Mode“ (tryb nocny) – wciśnięcie tego przycisku powoduje przestawienie urządzenia w tryb pracy nocnej i przygaszenie światła diody LED
  • Regulacja wytwarzania mgły (360 stopni) – pozwala na regulację kierunku i mocy pary; można używać jej dwukierunkowo, by zapewnić równomierne rozprowadzanie wilgoci przez nasadkę
  • Przezroczysty, pojemny zbiornik na wodę – 7,5 litra (400 ml/godzinę)
  • Przycisk „Auto Mode” (tryb automatyczny) – ustawia poziom wilgotności powietrza na 45%;
  • Dioda alarmowa LED „No water” (brak wody) – zapala się na czerwono, gdy w komorze wytwarzania mgły nie ma wody lub jest jej zbyt mało

HERA0001

Arkusz danych

Typ nawilżacza
Ultradźwiękowy
Maks. powierzchnia pomieszczenia
65 m²
Wydajność nawilżania
400 ml/h
Pojemność zbiornika na wodę
7,5 l
Ilość prędkości pracy
3
Poziom głośności (maks)
33 dB
Dyfuzja olejków eterycznych
Nie
Zużycie energii
113 W
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
198 x 396 x 262 mm
Waga w kg
3,85 kg

Specyficzne kody

Pobierz

Instrukcja obsługi Hera

Instrukcja obsługi Stylies Hera

Pobierz (965.74KB)

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło