• Obecnie brak na stanie
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Air&me Gota KID

Air&me Gota KID - ultradźwiękowy nawilżacz powietrza

229,00 zł
Brutto

EAN: 3700459000671

SKU: GOTA0006

Kolorowy, w pełni bezpieczny nawilżacz ultradźwiękowy, który pasuje do każdego pokoju dziecka, z serią ośmiu wesołych nalepek, pokrętłem w kształcie gwiazdki i funkcjonalnością nawilżacza Gota KID. Technologia HygroSmart®, funkcja Autostop, opcja nocnej lampki i cicha praca. Radość i zdrowe powietrze dla Twojego dziecka.

Zbyt suche powietrze w pokoju dziecka może mieć poważniejsze konsekwencje dla jego zdrowia niż w przypadku osoby dorosłej. Dzieci mają delikatniejszą skórę, mniejszą powierzchnię ciała, niewytrenowany system odpornościowy. Przez to są podwójnie narażone na wszelkie infekcje i podrażnienia. Dlatego właściwy poziom wilgoci w pokoju dziecka powinna być ważną kwestią do rozważenia przez każdego rodzica.

Nawilżacze klasyczne, mimo że wiele z nich ma wyjątkowy wygląd i prezentuje się estetycznie we wnętrzu „dorosłym”, nie pasują do pokoju dziecka. Zresztą nie tylko z powodu wyglądu. Panele sterujące, wielość opcji, wielkość i ciężar – to wszystko jest utrudnieniem, jeśli chce się takie urządzenie postawić w pokoju dziecięcym. Tak, żeby nie przeszkadzało, żeby dziecko nic nie popsuło i nie zrobiło sobie krzywdy. A w dodatku, żeby miało z tego pewną frajdę. Rozwiązania zastosowane w Gota Kid zostały w pełni dostosowane do potrzeb pokoju dziecięcego.

Technologia HygroSmart® to bardzo wygodny sposób na zapewnienie idealnego poziomu wilgoci w pokoju dziecięcym. Włączenie tej funkcji powoduje, że nawilżacz automatycznie utrzymuje wilgotność powietrza na poziomie 45%-55%, z uwzględnieniem temperatury powietrza w pokoju, tak by poziom ten był jak najbardziej optymalny. Funkcja ta może być oczywiście wyłączona, jest wtedy do dyspozycji moduł pozwalający na ustawienie wypływu mgiełki w trybie ciągłym na wybranym przez użytkownika poziomie. HygroSmart® włącza lub wyłącza wypływ wilgoci w zależności od wilgotności w otoczeniu. Właśnie ta funkcja sprawia, że można włączyć nawilżacz Gota Kid na noc, wyjść z pokoju i nie martwić się, że wilgotność wzrośnie lub opadnie, powodując gorsze samopoczucie dziecka. Klimat w pokoju będzie stabilny.

Co jeszcze powoduje, że Gota Kid świetnie sprawdza się w pokoju dziecięcym?

 • Opcja Auto Stop – Gota Kid wyłącza się, gdy zbiornik wody jest pusty.
 • Wbudowane nocne światło LED – przytulne, ciepłe światło stwarza przyjazną atmosferę i pozwala odpędzić nocne strachy, można je oczywiście także wyłączyć.
 • Regulacja mocy nawilżenia (18 stopni) – pozwala na ustawienie takiego poziomu generowania mgiełki, który będzie idealnie dobrany do Państwa potrzeb.
 • Zbiornik 3 litry – Gota KID nie wymaga nazbyt częstego uzupełniania wody.
 • Filtr wody w zestawie – sprawi, że generowana mgiełka będzie bardziej czysta a nawilżacz dłużej pozostanie czysty.
 • Absolutna prostota obsługi – Gota KID to gwarancja prostoty obsługi i komfortu. Sprowadza się ona do odkręcenia części dolnej, wlania wody, wskazania poziomu wypływu pary urządzenia i włączenia.
 • Niewielkie rozmiary i waga – Gota KID jest mały i lekki. Jeśli przypadkiem spadnie, nie zrobi dziecku krzywdy. Jeśli zainteresowanie dziecka jest nieco zbyt duże, można przenieść na wyższą półkę.
 • Chłodna mgiełka – zapewniana przez technologię ultradźwięku. Nie parzy, jest bezpieczna i przyjemna dla ciała.
 • Kolorowa obudowa – ucieszy dziecko i rodzica
 • Możliwość zmiany wyglądu dzięki 8 kompletom dodatkowych naklejek z oczami w różnych kształtach.
 • Bardzo cicha praca – dziecko może przy nim spać, uczyć się, odpoczywać.
GOTA0006

Arkusz danych

Typ nawilżacza
Ultradźwiękowy
Maks. powierzchnia pomieszczenia
30 m²
Wydajność nawilżania
350 ml/h
Pojemność zbiornika na wodę
3 l
Ilość prędkości pracy
18
Poziom głośności (maks)
35 dB
Dyfuzja olejków eterycznych
Nie
Zużycie energii
30 W
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
404 x 220 x 220 mm
Waga w kg
1,57 kg

Specyficzne kody

Pobierz

Instrukcja obsługi Gota Kid

Instrukcja obsługi Air&me Gota Kid

Pobierz (2.68MB)

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło