Nawilżacz ultradźwiękowy Air&me Solnan (biały)

Air&me Solnan - ultradźwiękowy nawilżacz powietrza

419,00 zł
Brutto

EAN: 3700459002309

SKU: SOLN0001

Solnan to nowy nawilżacz powietrza zaprojektowany przez francuską markę Air&me.

Ultradźwiękowy nawilżacz jest wydajny a jego praca jest bardzo cicha, jest również łatwy w użyciu, a przede wszystkim bardzo praktyczny!

Dodatkowo zbiornik jest napełniony z góry: nie trzeba go obracać i ryzykować zamoczeniem podłogi, wystarczy nalać wodę z butelki czy dzbanka.

Możesz także wyjąć zbiornik z podstawy urządzenia: dzięki uchwytowi jest poręczny, łatwy do napełniania i czyszczenia. A wszystko to bez ryzyka wycieku!

Dzięki wbudowanemu higrometrowi, trzem prędkościom nawilżania i funkcji timera nawilżanie powietrza w domu za pomocą Solnan jest intuicyjne. Dzięki dotykowemu panelowi sterowania SOLNAN możesz łatwo decydować o poziomie wilgotności w Twoim domu. SOLNAN oferuje 3 poziomy mocy nawilżania, które można połączyć z funkcją Timera. Możesz wybrać funkcję higrostatu, która pozwala ustawić żądany poziom wilgotności. Urządzenie automatycznie dostosuje moc nawilżania powietrza.

Wszystko wykończone na biało. SOLNAN jest bardzo elegancki. Wyposażony w małe nóżki w kolorze drewna i dotykowy panel sterowania. Jego zgrabne wykończenie pozwala wtopić się w każde otoczenie. Nawilżacz wpasuje się więc miejsce na półce w salonie lub na komodzie w sypialni i będzie bardzo dyskretny, jeśli zdecydujesz umieścić się go w biurze.

Solnan jest również wyposażony w tryb nocny. Możesz wygasić diody LED, co w połączeniu z jego cichą pracą pozwala na umieszczenie urządzenia w sypialni i nie musisz się martwić, że nawilżacz zakłóci Twój sen.

SOLN0001
19 Przedmioty

Arkusz danych

Typ nawilżacza
Ultradźwiękowy
Maks. powierzchnia pomieszczenia
30 m²
Wydajność nawilżania
280 ml/h
Pojemność zbiornika na wodę
5,5 l
Ilość prędkości pracy
3
Poziom głośności (maks)
38 dB
Dyfuzja olejków eterycznych
Nie
Zużycie energii
30 W
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
214 x 214 x 333
Waga w kg
1,76 kg

Specyficzne kody

Pobierz

Instrukcja obsługi Solnan

Instrukcja obsługi Air&me Solnan

Pobierz (990.56KB)

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło