Fellowes Neptune 3 A3 Laminator 5721501

Fellowes Neptune 3 A3 Laminator + 100 folii do laminacji za 1 zł

1 020,90 zł
Brutto

EAN: 43859711383

SKU: 5721501

Laminator biurowy. Czas nagrzewania 60 sekund, prędkość 80 cm/min

Fellowes Neptune 3 A3 Laminator 5721501 + 100 folii do laminacji za 1 zł

Właśnie przekraczasz granice standardowej laminacji! Poznaj Laminator Fellowes Neptune 3 A3 - urządzenie, które rewolucjonizuje proces zabezpieczania dokumentów. Dzięki najnowocześniejszym technologiom i inteligentnym funkcjom jest to narzędzie, które stanie się nieodłącznym towarzyszem Twojego biura lub pracowni.

Maksymalny format i minimalny trud

Zapomnij o ograniczeniach rozmiarów! Laminator Fellowes Neptune nie tylko obsługuje format A3, ale także rewolucjonizuje proces laminacji dokumentów i aplikacji, otwierając przed tobą nowe perspektywy. Szerokość wejścia 320 mm i maksymalna grubość obsługiwanej folii o wartości 175 mik. sprawią, że nawet największe projekty zyskają niezawodne bezpieczeństwo.

Inteligentne funkcje dla perfekcyjnej laminacji - AutoSense i Advanced Pouch Tracking w akcji

Innowacyjna technologia AutoSense sprawia, że ​​korzystanie z laminatora staje się dziecinnie proste. Zaawansowany system automatycznie dobierze parametry laminacji do każdego dokumentu. Wystarczy włożyć dokument, a to inteligentne urządzenie wybierze odpowiednio laminacje na zimno lub gorąco. Z kolei Advanced Pouch Tracking rozpoznaje nieprawidłowe wprowadzenie dokumentu i sytuacje, gdy nie przeszedł on w całości przez laminator. Ostrzega o takiej sytuacji użytkownika i do czasu usunięcia blokady automatycznie wycofuje dokument. Bezpieczeństwo i profesjonalizm w jednym!

Szybkość i efektywność - technologia InstaHeat i system 4 Wałków

Czas to pieniądz, przede wszystkim w biznesie. Laminator Fellowes Neptune 3 A3 posiada wyłącznik InstaHeat, który pozwala na nagrzanie się w zaledwie 60 sekund. Szybka laminacja? To jego specjalność! Dla dokumentu A4 potrzebuje jedynie 23 sekund na laminacje (przy folii 80 mikr., prędkość laminacji 80 cm/min). Dzięki systemowi 4 wałków zapewnia nie tylko niesamowitą prędkość, ale także niepowtarzalną jakość zgrzewania folii. Zabezpieczy Twoje dokumenty profesjonalnie i szybko!

Energooszczędność i komfort użytkowania - Auto Shut Off i przyjazny panel sterowania

Ten laminator A3 zadba także o Twoją kieszeń i środowisko! Dzięki funkcji Auto Shut Off automatycznie wyłącza się on po 30 sekundach bezczynności. Redukuje tym samym pobór prądu i przegrzewanie, wykazując się wysoką energooszczędnością. To innowacyjne urządzenie posiada także intuicyjny, przyjazny dla użytkownika panel sterowania. Posiada przycisk włączenia, czytelną sygnalizację laminacji na ciepło i na zimno oraz funkcję cofania.

Wiele korzyści w jednym zestawie - pakiet startowy i 2 lata gwarancji

Wraz z laminatorem Fellowes Neptune 3 A3 otrzymasz pakiet startowy - 10 sztuk folii A4 80 mikronów, dzięki czemu natychmiast możesz rozpocząć laminację. A to jeszcze nie wszystko! Oferujemy 2 lata gwarancji na urządzenie. Zapewni Ci ona spokój i bezpieczeństwo zakupu.

Zainwestuj w laminator A3 Fellowes Neptune a Twoje dokumenty zawsze będą bezpieczne. Zamów już teraz i ciesz się łatwością, szybkością i jakością laminacji!

5721501
100 Przedmioty

Arkusz danych

Maksymalny format dokumentu
A3
Maksymalna szerokość laminowania w mm
320
Grubość folii w mikronach
175 µ
Maksymalna grubość laminowanego dokumentu
0,6 mm
Liczba rolek
4
Czas nagrzewania
1 min.
Regulacja temperatury
Automatyczna (Autosense)
Prędkość laminacji (cm/min.)
80
Laminacja na zimno
Tak
System grzejny
Quartz System
Funkcja cofania
Tak
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
122 x 508 x 140 mm
Waga w kg
4,6 kg

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło