• Nowy
K55254WW

Magnetyczny filtr prywatyzujący MagPro™ 14" (16:10) Kensington do laptopa

379,00 zł
Brutto

EAN: 85896552543

SKU: K55254WW

Magnetyczny filtr prywatyzujący MagPro™ do laptopów (16:10), o wyjątkowej formie, dopasowaniu i funkcjonalności, zaprojektowany został z myślą o najnowszych ultracienkich laptopach.

Można go łatwo nakładać i zdejmować, zachowując możliwość pełnego zamknięcie laptopa i korzystania z trybu uśpienia. Filtr ogranicza pole widoczności do +/- 30°, co pozwala zwiększyć bezpieczeństwo wyświetlanych na ekranie danych i zmniejsza ryzyko kradzieży wzrokowej. Wycięcie w miejscu kamery internetowej umożliwia prowadzenie wideokonferencji. Redukcja niebieskiego światła pozwala na odfiltrowanie szkodliwego promieniowania w zakresie do 30%, łagodząc zmęczenie oczu i zmniejszając ryzyko zakłóceń naturalnego cyklu snu. Dwustronny filtr z powłoką obniżającą refleksy ogranicza odblaski, zapewniając lepszą przejrzystość: strona matowa maksymalizuje redukcję odblasków i minimalizuje ślady odcisków palców, a błyszcząca zapewnia wyraźniejszy widok ekranu. Opatentowana konstrukcja magnetyczna jest wygodna i pozwala uniknąć niedogodności związanych z potencjalnie szkodliwymi klejami. Filtr jest objęty dwuletnią ograniczoną gwarancją.

  • Wąskie magnetyczne paski umożliwiają szybkie i łatwe mocowanie oraz zdejmowanie filtra prywatyzującego. Laptopa można w pełni zamknąć lub przejść w tryb uśpienia, bez konieczności zdejmowania filtra.
  • Zapewnia pełną widoczność ekranu, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem dla ekranów z wąskim obramowaniem oraz ekranów bez obramowania (typu edge-to-edge).
  • Ogranicza kąt widzenia zapewniając ochronę prywatności - zawęża pole widoczności do +/- 30°, chroniąc informacje wyświetlane na ekranie przed wzrokiem osób nieuprawnionych i zmniejszając ryzyko naruszenia bezpieczeństwa danych.
  • Redukcja niebieskiego światła pozwala na odfiltrowanie szkodliwego promieniowania w zakresie do 30%, łagodząc zmęczenie oczu i zmniejszając ryzyko zakłóceń naturalnego cyklu snu.
  • Powłoka obniżająca refleksy ogranicza odblaski, zapewniając lepszą przejrzystość.
  • Filtr jest dwustronny - matowa strona maksymalizuje redukcję odblasków i minimalizuje ślady odcisków palców, a błyszcząca zapewnia wyraźniejszy widok ekranu.
  • Objęty 2-letnią ograniczoną gwarancją.

K55254WW
5 Przedmioty

Arkusz danych

Przeznaczenie
pracownicy mobilni
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
5 x 260 x 385 mm
Waga w kg
0,17
Max. przekątna monitora
14"
Urządzenie
laptop
Rozmiar filtra (cale)
14
Format filtra
16:10
Rodzaj produktu
Filtry prywatyzujące

Specyficzne kody

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło