Ortopedyczna poduszka na krzesło Leitz Ergo Cosy 52840019 52840061 52840089

260,00 zł
Brutto

SKU: 52840061

Poduszka na krzesło Leitz Ergo Cosy pomoże Ci stworzyć wygodne i aktywne miejsce pracy. Stymuluje przyjmowanie prawidłowej postawy, poprawia krążenie i minimalizuje nacisk na kręgosłup, pomagając ograniczyć dyskomfort, zmęczenie i sztywność ciała spowodowane długim siedzeniem oraz zapewniając ulgę przy rwie kulszowej. Poduszka pasuje do różnych krzeseł i idealnie sprawdzi się w domu, w biurze, a także w samochodzie. Ta stylowa ortopedyczna poduszka, zaprojektowana w matowych kolorach i minimalistycznym wzornictwie, przyczyni się do poprawy Twojego zdrowia i samopoczucia, tworząc perfekcyjne, aktywne miejsce pracy. Połącz ją z innymi produktami Leitz Ergo, aby stworzyć komfortowe i elastyczne środowisko pracy, które zapewni Ci aktywność przez cały dzień.

Kolor

Stylowa poduszka, zaprojektowana zgodnie z zasadami ergonomii, zwiększa komfort siedzenia na dowolnym krześle w miejscu pracy.

Skłania do przyjmowania prawidłowej postawy, poprawia krążenie i zmniejsza nacisk na kręgosłup, minimalizując kontakt między kością ogonową a krzesłem.

Pomaga zmniejszyć dyskomfort, zmęczenie i sztywność ciała spowodowane długim siedzeniem i zapewnia ulgę przy rwie kulszowej.

Poduszka idealnie sprawdzi się w domu, w biurze, a także w samochodzie.

Zdejmowany pokrowiec nadaje się do prania ręcznego, co gwarantuje zachowanie higieny.

Opakowanie nie zawiera plastiku.

Kolekcja Leitz Ergo Cosy łączy stylowe wzornictwo z najwyższą jakością wykonania, umożliwiając stworzenie zdrowego i skłaniającego do aktywności ruchowej środowiska pracy.

52840061
10 Przedmioty

Arkusz danych

Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.)
355 x 75 x 455
Waga w kg
1,16
Seria produktów
Cosy Ergo
Rodzaj produktu
Podpórki pod plecy

Specyficzne kody

ean13
4002432129560

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło